Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért nem tudják betiltani a...

Miért nem tudják betiltani a szilveszteri tűzijátékok árusítását?

Figyelt kérdés

Amit jelenleg szilveszteri ünneplèsnek nevezünk, az már egy gusztustalan bolondok házára kezdett emlèkeztetni.Legyen nèhány tűzijátèk amit megnèz az ember, mert szilveszter van ès hú de iszonyatosan fantasztikusan gyönyörű volt, aztán slussz.De ez, amit jelenleg ünneplès cìmèn műveltek az emberek, inkább egy háborúra hasonlìtott, mint ünneplèsre.

Az állatok reszketnek a fèlelemtől, azok az emberek, akik nem akarnak hajnalig dajdajozni, nem hogy aludni nem tudnak, de elviselni is nehèz ezt a debil ünneplèst.

Èn nem vagyok egy öreg trotty, de ez már kiverte a biztosìtèkot!

Nem voltam kíváncsi minden egyes kretèn tűzijátèkra...



2022. jan. 1. 08:39
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
79%
#20: és te még lehet nem láttad a kérdés eredeti, moderálatlan verzióját, ami azzal a vidám felütéssel kezd az év első napjának reggelén tombolva, hogy "mi a büdös f@szért nem tudják betiltani..."
2022. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
80%

21-es! Az igen, az kemény. Nem, azt a verziót nem olvastam.

20-as voltam

2022. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
19%
2022. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
68%

Mi sem vagyunk kíváncsiak minden évben szilveszteri és újévi műsorra ezen a nyamvadt oldalon ("Miért engedik a fiatalokat bulizni??", "Miért legális egyáltalán tűzijáték, csillagszóró stb.??", "Miért létezik egyáltalán újév???") de talán kibírjuk. Te is ki fogod bírni egyetlen egy éjszaka, úgy, hogy ráadásul munkaszüneti nap és másnap bőven tudsz még aludni.


Ui: Vitába nem megyek bele netes trollokkal, mert akkor egész évben bele fogok menni.

2022. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
17%
"és másnap bőven tudsz még aludni." - Van, aki ezeken a napokon is dolgozik, pl tömegközlekedésben a járművezetők, kórházakban orvosok, ápolók... Nem mindenkinek pihenőnap.
2022. jan. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
83%

#25.

Ne mondd, hogy le van szerelve náluk az ajtó, ablak! Tegyék be és probléma megoldva.


Egyébként egy éjszakát simán ki lehet bírni.


Szerencsére a keserű emberek nem tudnak semmit sem tenni ellene.


Egyébként munkaszüneti nap és nem pihenőnap, hanem munkaszüneti nap.

2022. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
69%

Nem szoktam tüzijátékot venni, de szerintem szép,így ha van a városban, vagy házaknál pár lövés, az klassz.

Az állatokat pont leszarom. Ennyi erővel a vihart, mennydörgést,villámlást se kéne kibírniuk. Valahogy mégis túlélik. Régebben az állatoknak azzal kellett szembenézniük, hogy egy másik majd megeszi őket. Most nehogy már a durrogástól haljanak meg... Félni meg én is félek sok mindentől...

2022. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Jò sok tűzijátèkot, durrogást, füstöt, inkorrektsèget ès persze lesart kutyát(ahogy egyesek fogalmaznak, ès nem èn mint a gyűlölettel teli, rettenetes, kutyabarát ember)

Buèk mindenkinek👍

2022. jan. 2. 18:09
 29/40 anonim ***** válasza:
76%
Legyél emberbarát is és akkor nem b@szódsz fel minden szaron.
2022. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Az vagyok, azokkal akik elèrik azt a szintet, intellektust, èrtelmet, èrzelmet😉
2022. jan. 2. 19:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!