Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van itt olyan ember, aki most...

Van itt olyan ember, aki most szilveszterkor részegedett le először?

Figyelt kérdés
Hogyan történt? Hány éves vagy? Milyen nemű? Mit éreztél másnap? Megbántad?

2022. jan. 3. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz lerészegedés alatt? A jó kedv, nevetés, "bulizósabb kedv" már annak számít? Mert nem dalolásztam, nem dőltem ki, másnapos sem voltam, csak kicsit jobb kedvem lett. Ha ezt is annak veszed, akkor most először. Ittam pezsgőt, sört, meg ettem bólét. Semmit nem éreztem másnap, mert pár óra múlva ki is ment a hatása. Nem bántam meg.
2022. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Biztos. De az nem én voltam.
2022. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
69%
Én idén elsején először voltam részeg. Aztán másodikán még egyszer. De azóta tiszta vagyok... :D
2022. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is volt, aki utoljára.
2022. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Én most szilveszterkor mentem el először otthonról bulizni barátokkal és ittam alkoholt. Ez 2 pohár pezsgőt jelent, szóval nem részegedtem le, csak jo kedvem volt.

18l

2022. jan. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos már régen volt (év elején) de ez volt az első hogy a tűzijátékot egy kicsit homályosan láttam újévkor.
2022. aug. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!