Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Más is rosszul van a Szilveszt...

Más is rosszul van a Szilvesztertől?

Figyelt kérdés
Számomra nem jelképez mást, csak azt hogy a szűk családomon kívül senkinek semmit nem számítok. 24 éves leszek márciusban, de eddig egyetlen Szilveszteremet töltöttem barátokkal bulizva, ami nagyon bánt. Már gimis koromban is meg volt bennem az igény hogy egy táncos party-ba elmenjek, de nem igazán volt kivel. Most egyik barátnőm házibuliba megy olyanokhoz akiket nem ismerek, a másik hazautazott egy másik megyébe a családjához az ünnepekre, a 3. ugyan olyan buliba megy ahol ismerem az embereket, de én nem vagyok meghívva. Régi osztálytársak amúgy. És basszus tudja hogy mennék bulizni, de nincs úgy hová, és nem mondaná hogy megkérdezem vihetlek-e magammal téged is. Nem egyből adja alám a lovat hogy miér nem megyek el a másik barátnőmhöz 2 megyével arréb. Szóval csak hárít folyamar. Meg kamuzik hogy áh, az nem is lesz buli amibe ő megy. Csak összeülnek beszélni, játszani meg inni. A pasi meg akivel meg most kezdtem volna kapcsolatot, annak fejében hívott volna meg, hogy ha a barátja nem bánja. De mivel a pasi egyedül lenne ott szingli, így ő nem akarja kellemetlen helyzetbe hozni, mert hogy milyen rosszul esne az neki, mert úgy számolt hogy ők ketten lesznek ott nő nélkül. Ha meg én mennék csak a barátja lenne lány nélkül. És ezért aztán nem hív meg. Persze így bánja meg úgy bánja, nem ezt érdemlem, de azért még is csak a havert választotta. Szóval elegem van az egészből. Rendesen előre rosszul vagyok már tőle. Ha nem megyek sehová akkor a szüleim kérdéseit hogy akkor nem mész? Meg úgy az egész azt sugallja hogy engem mindenki leszar, nem is szeret senki. Mert ez ugye messze nem az 1.eset már. Szóval eléggé lehúz ez minden évben, de idén különösen. Egyszerűen azt kívánom hogy essek kómába 2 napra amíg ez a szar bulizás tart, hogy ne kelljen látnom, hallanom, és ne érezzem úgy hogy idén sem voltam fontos ezek szerint senkinek. Továbbá csak remélni tudom hogy az egész Szilveszter téma nem kerül szóba az ismerősök közöttmert akkor is mindig olyan kellemetlenül érzem magam.

2022. dec. 31. 00:59
1 2
 1/17 anonim válasza:
53%
Menj el egyedül, majd ott barátkozol. Ha otthon ülsz, és nem teszel érte ne csodálkozz, hogy nincsenek barátaid. Vagy jövőre iratkozz be valami tanfolyamra, járj valamit sportolni.
2022. dec. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem, az év mindennapjában tudom, hogy mindenki leszar, miért lenne szarabb a kedvem mert 2023 lesz? :D
2022. dec. 31. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

Most kivételesen én sem repesek az örömtől.


Akivel alakulgatna magasabb szintű, mélyebb barátság (férfi ismerős,) vele én nem tartok az éjszakai zenei életbe, nehogy testi kapcsolatot akarjon megint velem.


Nem ezt az ismerőst érzem "igazi"-nak. Nem mindig őszinte velem. Önmagában bizonytalan, fél mindentől, ami a hétköznapi élettel együtt jár. Döbbenetes számomra, milyen fura világképet hordoz magában.


IGAZ(!) barátnőm azóta nincs, amióta édesanyám meghalt. Minden bizonytalanná, talajtalanná vált akkor.


Sajnos a hölgytársak egy része bizonyos értelemben ridegen, lekezelően bánik velem. (Hűvösséget, visszafogottságot szoktam kisugározni.)


Az elmúlt 3 és fél évben javarészt hivatali jellegű érintkezéseim voltak másokkal. Bizonyos tekintetben az idősgondozás teszi ki még mindig a mindennapjaimat.


Kifejezetten hangsúlyos szempont utólag is a COVID járvány. Átalakította a társadalmi kapcsolatokat, megbomlott egyfajta folytonosság.


Apácának készültem volna eredetileg. (10 évesen.)

2022. dec. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanolyan nap nekem, mint a többi, leszámítva a részegeket, a dilinyós petárdázókat, neg a sok marhát, akik szünet nélkül buékozgatnak a semmire. Ja, és ott a sok szerencsétlen, akik hisznek benne, hogy juj de nagyon jó lesz majd holnaptól, meg fogadok ebbe-abba... Áh, évről-évre ugyanez megy, semmi értelme az egésznek.
2022. dec. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
4. ????😂
2022. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Sokan rosszul lesznek az tuti:)
2022. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
8%
micsoda problémák, biztos szar lehet otthon a szüleiddel lenni. Azért remélem túléled valahogy :)
2022. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Indulj el egyedül az éjszakába, mondjuk rögtön éjfél után, találj ki valami kamu dumát, h elvesztetted a barataid, stb, és hagyd, hogy sodorjanak az események. Ez a legjobb. Engem kifejezetten zavar, ha haverokhoz kell igazodni. Az egyedül induló bulizás a legjobb!
2022. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#5 mi van?
2022. dec. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Hát igen. A szilveszternek úgy van értelme, ha van kivel tölteni szórakozva. Ha neked nincs, akkor aludd át.
2022. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!