Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mi a véleményed a tűzijátékozá...

Mi a véleményed a tűzijátékozásról? Normális, kifejtett véleményeket kérek.

Figyelt kérdés

nov. 28. 16:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
A kulturált használattal nincs bajom, a probléma a részeg idiótákkal van. Az állatokat meg be kell zárni (van/volt extra félős kutyám és macskám is, megoldom).
nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Az éjféli zajkeltés sokévszázados hagyomány, nekem hozzátartozik az ünnepekhez, szeretem nézni.
nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
76%
Minden rendbe van vele ha normálisan használják, a haverokkal minden évben fellövünk egy csomót.
nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Lazy Lover ***** válasza:
79%
Én szeretem kis korom óta úgymond pyromán vagyok van 3 kutyám egy napot ki bírnak a lakásba szilveszterkor
nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%

A petárdát utálom, mert veszélyesnek érzem, pláne mikor fél (vagy teljesen) részegek autók vagy az ember lába alá dobják.

A tüzijáték kultúrált használatával nincs bajom. Eddig az összes kutyám félt tőle, a mostani is fél. De helyén tudom kezelni.

nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

5: sokat petárdázok, hajtásokon egyéb helyeken.

Szerintem egy rakéta sokkal veszélyesebb, a röppályája nem kiszámítható, míg a kanócos petárdát leteszem, és nem repül, istentudjamerre.

nov. 29. 14:32
 7/26 anonim ***** válasza:
48%
Engem annyira érdekel a téma hogy kb 3 éve vettem bárium klorátot hogy magam elkészíthessem. Azóta pár hónapja kaptam kálium perklorátot ami eredetileg kellett volna. Ha ezt sem kaptam volna meg amit láttam az alapján neki álltam volna a kálium klorátnak. A sarki boltban egyiket sem kapod meg :).
nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Lazy Lover ***** válasza:
33%
Pedig a petárda az jó
nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon imádom.


Én már betáraztam 31-re belőlük. 200.000 forint értékben rendeltem be.

dec. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
71%
Szerintem sincs baj se az unneplessel sem a tűzijátékkal. Azt nem szeretem mikor az emberek keverik a szezont a fazonnal. A petárda az az amin nincs zsinor hanem csak egy olyan anyag amit meggyujt es kb 1 masodperc utan robban is. Azzal sincs bajom aki ezzel szorakozik, az ő élete, ha csak abból tudja megtanulni a lecket ha felrobban a kezében. Azt nem szeretem mikor felelotnelul az emberhez vagjak ezek a robbano cuccokat
dec. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!