Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » 2023- ban mik történtek veled...

2023- ban mik történtek veled és van terved következő évre?

Figyelt kérdés
jan. 2. 05:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2023 január betegséggel telt. Túléltem.


Februárban vettem egy helyes kisautót.


Márciustól önkénteskedtem, feltöltött és örömömet leltem benne. A 'kisautó' rakoncátlankodott, de összeszoktunk és csak egyszer mondta azt, hogy elege van belőlem, nem hajlandó velem hazajönni.


A nyár kellemesen eltelt, ezen felbátorodtam és elkezdtem tervezni többnapos túrákat, kirándulásokat.


Szeptember hónapban voltam a Mátrában. Csodás volt!


Októberben hagytam hogy sodorjon az élet és ismerkedtem.


Novemberben volt egy fantasztikus találkozásom.

Ez arra sarkalt hogy még jobban megismerjem önmagam.


Decemberben ismét elutaztam pár napra, új embereket és szokásokat fedeztem fel. Érdekes és elgondolkodtató volt.


2024 január: tervezem a következő 'kiruccanásomat' és lehet még lakóhelyet is váltok.

jan. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

2023.-ban bizonyos szinten stagnálni kezdett az életem. (Gyászmunka enyhült, már nem bánkódtam annyit elhunyt édesanyám után.)


COVID miatt elhúzódott a gyászmunka. De volt, aki segített feldolgozni. Nem "szakember", csak egy nagyon régi ismerős jó barát lett...


2024.? Összesítem az eddigi eredményeimet és próbálok új utakra lépni.

jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Relapse, szóval jó szar év volt.


Amúgy, semmi különös nem történt (meló, utazgattunk) csak 10 kg-t fogytam, és most próbálok kikeveredni megint az étkezési zavarból. Ennek különösen örülök 🙄

jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!