Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek nagyon gáz, ha a...

Szerintetek nagyon gáz, ha a férjemmel kettesben itthon szilveszterezünk?

Figyelt kérdés

Ilyen még sosem volt, kb kisiskolás korom óta sosem szilvesztereztem otthon, mióta együtt is vagyunk, vagy elmentünk, vagy mi tartottunk partit. De most úgy néz ki nem jön össze. Sokan elutaznak máshova, ahova hívtak nem akarunk menni, mert sokba kerülne és alig ismernénk valakit, barátok is vagy elutazva vagy otthon betegség vagy egyéb gondok miatt, szóval egyelőre úgy néz ki, hogy itthon maradunk ketten. Olyan gáznak érzem, még fiatalok vagyunk, elindultunk a lejtőn? Még a szüleim is mennek szilveszterezni, pedig 50 évesek...


Ti mit csináltok szilveszterkor? Hogy dobhatnám fel magam kicsit?


2012. dec. 26. 15:44
1 2 3
 11/25 kriszti78dk válasza:
100%
mi is kettesben töltjük évek óta.A barátok mindenféle ürüggyel lemondják a bulikat,pedig jó lenne kimozdulni.:(
2012. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%
Te panaszkodsz mert a pároddal tölthetnéd kettesben a szilvesztert de képzeld el hogy én meg nem tarthatom vele kettesben hanem 1300kmre :( szóval én is itthon töltöm ne aggódj és majd skypozunk
2012. dec. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
már mi lenne ebben gáz? Úgy szilveszterezzetek, ahogy jól esik, ha nem jön össze, nem muszáj minden éven nagy felhajtást csinálni! Semmi gáz nincs ebben! Amúgy mi is ketten fogunk szilveszterezni, 18 és 21 évesek vagyunk!
2012. dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Igen, ha így akarnánk nem lenne baj, de nem azért ülünk itthon, mert arra vágyunk, hanem mert így alakult:( 3 helyre hívtak, de mind több tízezres bulik, 3 napos kirándulások stb voltak, nem akartunk erre költeni és kedvünk se volt megint elutazni, most jöttünk haza Bécsből, az ünnepeket ott töltöttük.
2012. dec. 26. 16:17
 15/25 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz-
2012. dec. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted gáz a kettesben otthon töltött szilveszter, akkor miért nem mozdultok ki? Van sok nyilvános program, ki kell menni az utcára, ahol sok ember van. Szerintem nem gáz, otthon is fel lehet dobni a hangulatot, csináltok egy jó kis vacsorát, pezsgőztök, zenét hallgattok, miegymás. Ettől jobb nekem nem is kéne....
2012. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Zsolt75 ***** válasza:
100%

Az lenne a "gáz" ha más férjével szilvesztereznél...


Együtt semmiképp se "gáz"

2012. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen életképtelen embereket... Ha azt mondom gáz, elmentek bulizni? Nem. Akkor meg miért érdekel, hogy mások mit gondolnak? A környezetemben is mindenki másokkal foglalkozik. Ki nem szarja le, hogy másnak mi a véleménye? Ha alszom szilveszterkor, akkor alszom. Ha elmegyek bulizni és seggrészegre iszom magam, akkor azt csinálom. Senkinek semmi köze hozzá, a saját döntésem, hogy mit csinálok. Rohadtul nem tud érdekelni, hogy kinek mi a véleménye.
2012. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
32%
Szia, latom nem nagyon kaptal hasznos valaszt. Sajnos nalunk is ugyanez a helyzet. Mi meg tudtuk oldani ugy, h a ferjem tesojahoz megyuni, lesz pialas, tarsasozas, es jo lesz. Nincs vmi teso, rokon akikkel ossze tudtok igy jonni? Vagy lehet durva, de en belemennek es megcsinalnam, de ismerkedjetek meg egy parral akar vhogyan :-)
2012. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Utolsóelőtti: Ilyen erővel az egész oldalnak nincs semmi értelme, nagyrészt mások véleményét kérdezzük bármilyen témában, nem?

Utolsó: Pár nap alatt nem tudom kivel ismerkedhetnénk össze, meg nem is igazán vagyunk valami barátkozósak, sajnos. Nekem van pár barátnőm még a gimiből, a férjemnek 1 barátja és kb ennyi. Tesóm dolgozik elsején reggel, szóval ő nem akar semmi hepajkodást, évek óta este 10kor már alszanak szilveszterkor, meg gyerek is van náluk, meg nem is valami nagy partiarcok:)

2012. dec. 27. 00:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!