Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Akinek Újévi fogadalma hogy...

Akinek Újévi fogadalma hogy le fog fogyni az hogyan fogja megvalósítani? (mit nem eszik, mit sportol. )

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én is ezt fogadtam meg és kíváncsi vagyok hogy ki hogyan akarja elérni, hogy megvalósuljon. :D

2014. jan. 1. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Kevesebbet mindenből ( felét kellene ennem), kevesebb édesség :D

valamint ami nekem terhesség alatt bevált... Minimális sóbevitel, és heti 3 almanap... ( terhesség alatt heti 1 volt, és lement 1 kg.)

Remélem, beválik :D Sportolni is szeretnék, de nem jön össze :(

2014. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak egyszer kéne felemelnem a tohonya seggemet 2 óra mozgásra, onnantól menne, mint a karikacsapás. Elkezdeni nehéz csak.
2014. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egészségesebben szeretnék élni. Fittebb szeretnék lenni, és azért szeretném azt a kis zsírpárnákat ledolgozni. Fogyni nem nagyon szeretnék, max. 3-4 kg felesleg van rajtam, ezért nem is fogok semmilyen speciális diétába, fogyókúrába kezdeni.


Az én tervem az egészségesebb élethez:

- Nem iszok cukros, bolti üdítőket. Helyette csak vizet, teát (minimális édesítéssel, és egy kis citrommal), és frissen facsart gyümölcslevest. Figyelek, hogy a napi 2 liter folyadék meglegyen.

- A napi nasikat elfelejtem (cukorka, csoki, chips stb), csak 2 hetente engedek meg egy kis ilyesfajta bűnözést.

- Anyukámat kicsit visszafogom a sütésekben, sokszor nem is fogy már úgyse annyira a süti.

- Kerülöm a nehéz, zsíros ételeket.

- Több zöldséget, gyümölcsöt eszek, és esténként inkább fehérjét (tojás, túró).

- A fehér lisztes pékárukat lecserélem teljes kiőrlésűre, sokmagvasra.

- Egy nap 5-6x eszem kevesebbet.

- Rendszeresen fogok mozogni. Itthon tornázok heti 3-4 alkalommal, és 1-2 alkalommal elmegyek kocogni. Így egyszerre az állóképességemet is fejlesztem, aerob mozgás révén a zsírt égetem, az itthoni tornákkal pedig fejlesztem az izomzatot, ezáltal feszesebbé válik a testem. Remélhetőleg.. :)

2014. jan. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az újévi fogadalom a gyengék kifogása... ha valamit el akarsz érni ahhoz nem egy újévi fogadalom kell hanem akarat és kitartás
2014. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!