Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izomból fogyni?

Izomból fogyni?

Figyelt kérdés
Milyen táplálkozással lehet izomból fogyni? Illetve ha én csak egy meghatározott helyről, bicepszről szeretnék milyen edzés lenne jó? Van ilyen egyáltalán?

2014. jan. 1. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Izomból fogyni sz@.r táplálkozással lehet.
2014. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy azért vastag a karod mert ki vagy b...szva izommal. Minden màshonnan is veszìtenél izmot.
2014. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Ki az a nemnormális elmebeteg aki izomból akar veszíteni? Ilyen kérdésre kár tanácsot adni mert úgy is szellemi fogyatékos. Amúgy én sem hiszem hogy olyan hú de izmos lenne bármije is inkább szerintem azon a részen több zsír van.
2014. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Izomból fogyni nem edzéssel lehet, hanem annak hiányával.


Nos, ha izmos egy bicepsz, akkor egyszerűen nem kell rá edzeni és elmúlik.

Ha ez kevés, mert a normál működésed által biztosított alapvető pici bicepszed se tetszik és izomsorvadásos állapotot akarsz, akkor pedig nem kell használni a karod egyáltalán, be se hajlítsd, akkor el kell sorvadnia annak is. De hogy ez miért jó bárkinek, azt fel nem fogom. Én bicepszet akarok növelni, mert az csinos... No mindegy.


Ja, ha háj marad rajta, akkor nem lesz pálcika, csak plötty.

(Éhezéssel és fehérjemegvonással még gyorsabb az izomvesztés, de a test más részeiről is, valamint rosszul esik és komoly egészségkárosodást okozhat.)

2014. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Begipszeleve pár hónap alatt bizony csökken a nem használt izmok mérete : S
2014. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is elég mackós vagyok, de szinte egész nap gyalogolok, így a combjaim nagyon vastagok (és főként az izom miatt, jó lenne ebből is leadni), de azt meg csak úgy tudok, ha nem használom (ami egy láb esetében elég gáz)
2014. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyaloglástól megizmosodni. Én meg nyomom a rohadt guggolásokat. Gondolkodtam is már rajta, hogy valamit rosszul csinálok.
2014. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!