Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Holnap én, a barátnőm és...

Holnap én, a barátnőm és mindkettőnk párja együtt töltjük a szilvesztert. Félek, hogy uncsi lesz! --?

Figyelt kérdés

Társasjátékokra gondoltam, de nekem nincs,kérni pedig nem tudok. A párom filmnézésre is gondolt; szerintetek jó ötlet? Milyen filmet lehetne nézni?

Nem tudnátok ötleteket ajánlani? Mert félek, hogy enni, inni, beszélgetni egy idő után uncsi lesz



2016. dec. 30. 12:57
 1/4 anonim válasza:

Activity!

Tudsz letölteni kártyákat netről hozzá a többit meg megtudjátok oldani pontvezetéssel, vagy ha van nyomtatód a táblát le tudod tölteni és kinyomtatni. Egyébként telefonra is van ilyen app. Szerintem nagyon jó az elején picit kínos, de 2-3 órát biztos el lehet vele ütni. :)

2016. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is az activityt ajánlom. Személyre, tárgyra, fogalomra...

Régen játszottunk ország-város-folyó-hegy-fiú-lány-növény-tárgy abc betűi szerint.Érdekes a Mesterségem címere játék is. Jó a Bumm! is, bár ahhoz kellene egy bomba, ami időnként "felrobban" valaki kezében./Meghatározott betűvel kell mondani pl neveket,mindenki mond, míg a bomba fel nem robban./

A film az kétségesebb, nagyon függ, hogy milyen az ízlésetek: romantikus, krimi, akció...Menj fel a youtube-ra, s írd be, hogy magyarul beszélő teljes filmek, s csak találsz a kínálatból:)

2016. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tabu, Activity, szerintem Twisterrel is lehet röhögni, és valami vígjátékot nézzetek, pl.: Szerepcsere, Gagyi Mami, Bud Spencer illetve Terence Hill filmek, Sherlock és én (angol humor, egyik kedvencem). Remélem valamelyik beválik. Merry New Year! (szerepcsere)
2016. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Orosz rulett.

Nem lesz unalmas.

2017. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!