Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Tudom, még van hátra pár nap,...

Tudom, még van hátra pár nap, na de milyen volt a 2018-as évetek?

Figyelt kérdés

Nekem egy nagyszerű 2017es év után, egy felemás év volt. Összességében nem volt rossz, rosszabbra számítottam újévkor, de nem is volt jobb mint a 2017. Attól kissé elmaradt sajnos. Viszont így is történtek olyanok amik újak voltak számomra és voltak emlékezetes pillanatok.


Nektek milyen volt 2018? :)

Lehet pontozni is 10-es skálán, ha nem akartok regényt írni.. :)

(nekem ha 2017 10/8,5... akkor 2018 olyan 10/7)



2018. dec. 27. 01:24
1 2
 11/13 anonim válasza:
Undorító volt
2018. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. Foggalmam sincs hogy fogalmazzak. Sok jó dolog, ami után csalódás lett a végére, ugyanakkor rengeteget fejlődtem, tapasztaltam, és tanultam. Sok utazás, jobban megismertem önmagam, életemben először voltak nagyon nehéz hónapjaim, amiket igyekszek rendbe tenni jövőre. Ambiciózusabb lettem, most érettségizek és sokat tanulok. Összességében a meglepetések és a tanulságok éve számomra 2018.
2018. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Illetve még annyit hozzátennék, hogy a felismerés éve is, kiszelektáltam a felszínes haverokat, és csak az igazi emberekkel foglalkozok, akik tényleg értéket képviselnek az életemben.
2018. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!