Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Engedélyezett tűzijátékozásért...

Engedélyezett tűzijátékozásért feljelentés?

Figyelt kérdés

Ma este 7 órakor közterületen tűzijátékoztam (F2 kategória), a biztonságos oldaltávolság betartásával. Mikor vége lett, utána odajött hozzánk valaki egy vasrúddal, majd életveszélyesen megfenyegetett. (hangfelvétel is készült róla).

A fentivel szabálysértést követtem el, amiért feljelenthet? Úgy tudom, hogy mivel engedélyezve volt, így nem.

Volt már valakinek hasonlója?



2018. dec. 31. 20:17
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Én nem bosszút akarok állni....én csak kérdeztem.....ha bosszút akarnék állni akkor petárdát robbantok az erkélyén, de mégsem teszem....
2018. dec. 31. 22:55
 12/27 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy el lehet innen menni ha nem tetszik, nem kell irigykedni ;)
2019. jan. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de vasrúddal a kezében jobbnak láttam elismerni a "hibámat" ami nem létezett, de megofgadtam hogy jövőre márcsak azért is ott fogok tűzijátékozni, mivel szabad, de amint meglátom, hogy felénk jön, azonnal indítom a videofelvételt és rendőrt hívunk.
2019. jan. 1. 00:22
 14/27 anonim ***** válasza:
93%
Én javadoltam a feljelentést, semmi nem lesz belőle, csak egy dá-dá, viszont talán észbe kap vagy ha más nem az leszilletőnek egy strigulája, az ilyeneknek nem ez lesz az utolsó ilyen húzása, nem baj, ha van már rendőrségi nyoma az előzőnel
2019. jan. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Amúgy egy dolog miatt nem mondtam neki azonnal, hogy fel fogom jelenteni....mivel kocsival voltam, félem, hogy ha mondom neki akkor dühében rávág egyet vele a kocsira. De esköszöm jövőre gyalog megyek és ha ilyen adódik, rendőrt hívok.
2019. jan. 1. 00:38
 16/27 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el ezt a dolgot, vannak hülyék, akik összevissza fenyegetőznek mert haragszanak a világra. Az is lehet hogy piás volt vagy ilyesmi.
2019. jan. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Kérdező, te tüzijátékozni akarsz, vagy balhézni?
2019. jan. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem volt piás, balhét sem akarok.
2019. jan. 1. 13:22
 19/27 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintetek az észszerű, ha felajánlom neki a bocsánatkérést az idei miatt hogy zavartuk ezzel, és hogy jövőre előre szólounk neki, hogy tűzijátékozni fogunk ott szilveszterkor?
2019. jan. 1. 22:30
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem miután egy csővel akart nektek menni, nem. Nem életszerű. Az ilyen embert le kellene fújni paprika spray-vel majd tökön rúgni, boldog új évet kívánni és otthagyni.

De semmiképpen sem neked kell elnézést kérni, ha minden úgy történt ahogyan elmondtad. Ha odament volna hozzád, normálisan megkér, hogy vonulj távolabb a tűzijátékkal, mert zavarja, az egy egész más szituáció lenne.

Feljelenteni nem érdemes, úgysem lesz belőle semmi. Szerintem engedd el, remélhetőleg nem lesz többé ilyen, de ha legközelebb ilyen történik akkor valaki mobiltelefon elő, rendőrség, valaki meg kamerával veszi az eseményeket. Akkor úgysem mer majd titeket bántani, hiszen nyilván el tudtok futni előle és akkor viszont már szarul jár.

Sajnos itt tart ez az ország. Tele intoleráns agyhalott emberekkel, akik képtelenek normálisan kommunikálni, csak fenyegetőzni meg okoskodni tudnak.

2019. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!