Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Engedélyezett tűzijátékozásért...

Engedélyezett tűzijátékozásért feljelentés?

Figyelt kérdés

Ma este 7 órakor közterületen tűzijátékoztam (F2 kategória), a biztonságos oldaltávolság betartásával. Mikor vége lett, utána odajött hozzánk valaki egy vasrúddal, majd életveszélyesen megfenyegetett. (hangfelvétel is készült róla).

A fentivel szabálysértést követtem el, amiért feljelenthet? Úgy tudom, hogy mivel engedélyezve volt, így nem.

Volt már valakinek hasonlója?



2018. dec. 31. 20:17
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
háát.....az óta alakult a helyzet....egyik nap véletlen összefutottam vele a boltba.....nyilván így utólag is, kinta parkolóban elkezdte a rizsát.....erre elmondtam neki, hogy mi törvényszerűen jártunk el és ő bűncselekményt hajtott végre. Erre nyomta szinte ugyanazt a szöveget mint szilveszterkor, erre már én is teljesen kiakadtam, gondoltam magamban, törvényesség ide-oda a részéről is, hát beadtam én is.....mondtam neki hogy ha azonnal nem hagyja abba úgy állon vágom hogy össze sz**ja magát.....és jövő szilveszterkor ha azon múlik előveszem a kocsiból a csavarkulcsot vagy az autóemelőt és megagyalom. Bocsi a kifejezésekért, de már teljesen kiakadtam rajta....
2019. febr. 5. 21:08
 22/27 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez az ok az én hibám is, de a törvény néha nem egyezik az illemmel....és sokan ezt nem értik....
2019. febr. 5. 23:10
 23/27 A kérdező kommentje:
Amúgy csak a kocsim miatt aggódtam, hogy össze ne verje. De amúgy szerintetek az milyen ötlet, ha ilyenkor visszakérdeznék neki, hogy ha jól tudom közterület-e ez? Lehet, hogy erre tettlegességet alkalmazott volna, de attól nem félnék, jogo önvédelem címen állon vágtam volna.
2019. márc. 11. 19:48
 24/27 A kérdező kommentje:
amúgy ügyvezető igazgatóknak van mentelmi joguk? Mert ha nem, esküszöm ha legközelebb látom, szájba vágom....
2019. márc. 11. 20:56
 25/27 A kérdező kommentje:
Bár ha szeretném, simán fel tudnám jelenteni, vagy más illegális módszert alkalmazni ellene, de én nem vagyok gerinctelen, mint azon a szilveszteren (Cs. S.), olvassa csak nyugodtan a monogramját, legalább méginkább híres lesz xdd de megígérem, hogy jövő szilveszterkor is ugyanott fogunk tűzijátékozni, közterületen, engedélyezett időben!!!!, de ígérem, ha jövőre oda jön hozzánk megint, úgy szájon vágom, hogy azt nem köszöni meg! Előre is boldog új évet kívánok az illetőnek! És sok-sok tiszta vizet az idei évre! (Ha olvassa az illető, remélem megérti!).
2019. márc. 11. 21:01
 26/27 A kérdező kommentje:
no találtam a delikvensről videót is.... [link]
2019. márc. 24. 00:08
 27/27 A kérdező kommentje:
bocsi, pontosabban.... [link]
2019. márc. 24. 00:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!