Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Kinek hogy telt a szilveszter? :D

Kinek hogy telt a szilveszter? :D

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
tombolva, őrjöngve, össze szartam, okádtam, pisáltam magam, aztán hazamentem
2019. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 ez egy teljesen jó dolog, de le vagy maradva a korral. Ezt a mai 13 évesek már rég átvették a nagyok helyett.
2019. jan. 1. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
12 vagyok (egyes voltam)
2019. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 áh mindent értek , szép munka! Végülis kell fiatalon a gyomor-máj torna. De a cigit kihagytad, az nélkül nem lehetsz menő!!
2019. jan. 1. 13:04
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Párommal voltunk otthon, nem volt kedvünk most menni sehova. Filmeztünk, stand up comedyt néztünk, pezsgőztünk, összebújtunk. Tök jó volt.
2019. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

magányosan otthon, pár és barátok nélkül, életem legrosszabb szilvesztere volt. ez sajnos egy ilyen időszak, legalább az eddigi szilvesztereim mind vagy baráti körben, vagy az akkori párommal teltek, csak ennek sajnos vége. szerencsére az ünnepeknek is most már.

26n

2019. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
otthon pezsgőztem borozgattam gépezte aztán filmeztem lencsével és virslivel
2019. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hatalmas buli volt
2019. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

#5-öt ki és miért pontozta le? Tök normális választ adott, érthetetlen számomra, hogy azon mi nem jó....


Mi is itthon töltöttük. Kinti malacsütés grillen, egy kis tűzijáték, esti séta, filmezés és alvás. Én igazából így érzem magam jól, sokkal jobban szeretem, mint egy bulit hangos zenével és alkohollal.

2019. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 én mindenkinek zöld pacsit adok, én nem tehetek róla :D

Egész normális szilveszter esték voltak ezek szerint.:O

2019. jan. 1. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!