Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mi lehetne baratnőm számára a...

Mi lehetne baratnőm számára a legjobb születésnapi meglepetés? 16L

Figyelt kérdés

Szóval nemsokara lesz 17 éves a baratnőm és mindig mondta hogy úgy szeretné ha egyszer igazan meglepné valaki. Pár tudni való:

-A szülinapja csütörtökre esik, amikor suli van.

-Kolis és sajnos van szobatársa

(Az első ötletem az volt hogy korán mikor még alszik bemegyek a koliba és felkeltem hogy már 8 óra és elaludt, csak ezzel az a probléma hogy a telefonjat fogja először megnézni amitől egyből lebukok🤷)

Szóval igazából ez egy prank lenne, csak utána ugye odaadom az ajit. Vagy valami nagyobb ajándék is lehet, csak az a gond meg vagyok lőve. Nem tudok olyan alternatívat kitalálni ami jó lenne.

Ha volt mar ilyenben részed vagy éppen te csináltál hasonlót akkor megosztanád velem?

Nagyon megköszönném!!!💙💙

(Ja és bulit nem szervezek, szóval az sztornó)

Ha barmi kérdés merülne fel a környezeti helyzetről vagy a baratnőmről válaszlok, csak éppen így nem tudom mit írjak.



2020. febr. 7. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom nem te vagy az egyetlen barátja neki.

Szervezd össze a barátokat, beszéld meg velük, hogy Julcsinak szülinapja van, és te akarsz neki egy baráti sütizést szervezni iskola után.

Aki elmenne mindenki fizeti a saját sütijét, és össze dobtok annyi pénzt amiböl kijön Julcsi süti-kávéja is...

Ezzel együtt tölt a barátaival egy délutánt, van süti is. Esetleg ha van még pénzetek akkor egy kisebb csokor virágot is adhattok neki.

Ez szerintem elég meglepetés is.

2020. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

En is kolis voltam gimiben, en emlekszem, szerintem a 18. szulinapom volt olyan, hogy mindenki teljesen atlagosan viselkedett velem, amivel nem volt baj, csak orultem volna egy koszontesnek, es mikor visszaertem a koliba, orak utan, akkor fel volt diszitve a szoba, az egyik baratnom sutott nekem tortat is, ilyen kis mini partit rendeztek a szobaban.

Esetleg probalj hasonlot, vagy beszelj elotte a szobatarsaval, ha vannak olyan viszonyban, csatlakozzon o is, vagy legyen egy program az ajandek, amit szeret, kozos kepekbol osszeallitas stb:)

2020. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél neki egy fej hagymát ajándékba. Csomagold be szépen. Az lesz aztán a meglepetés. :D
2020. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Pozitív teszt....


Amúgy pont te ismerd a barátnőd. A meglepetés party mindig nagy élmény. Szóval hajrá!

2020. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!