Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ilyen esetben te írnál smiley-...

Ilyen esetben te írnál smiley-t a születésnapi köszöntés mellé?

Figyelt kérdés

Még tavaj összevesztem a legjobb barátnőmmel. Hamarosan lesz a szülinapja, úgyérzem, azért fel kell köszöntenem. Ő is írt, mikor nekem nem régen volt a szülinapom. Írt smiley-t, de valahogy úgy érzem, hogy az nem igazán szívből jött, hanem olyan "kétszinű" alapon. Tehát odabigyeszt egy smiley-t, de valójában nem gondolja úgy.

Szóval az a kérdés, hogy írjak neki smiley-t a köszöntés mellé, mert az az "elvárt", jó pofizzak, vagy írjam úgy, ahogy érzek is, mosolygós smiley nélkül " Boldog szülinapot"

Nem hiszem, hogy ez a barátság már felépül.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. márc. 10. 09:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10, nagyra értékelem, amit írtál, de vannak olyan helyzetek, melyeken már nem segít egy szülinapi köszöntő, smiley se, mert ha egy barát (akiről azt hitted hogy az), borzalmas dolgokat mond neked, nagyon fájó dolgokat, hab a tortán,hogy valótlan dolgokat is állít, és nem képes annyit mondani hogy "nem gondoltam komolyan", vagy " Ne haragudj hogy megbántottalak". Ha valaki ilyen szörnyű véleménnyel van rólad és nem képes elismerni hogy tévedett, nincs értelme folytatni.

Azért nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat, repült egy hatalmas zöld pacsi! 😊

2020. márc. 12. 10:39
 12/13 anonim ***** válasza:
Megertelek. Így azért más a helyzet...
2020. márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Lépj túl a sértettségeden és ne hagyj veszni egy 20 éves barátságot.

Ne smileyt írj, hanem.keress elő egy régi közös fotót es azt küld el

.

2020. márc. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!