Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A barátom nők meg lett híva...

A barátom nők meg lett híva egy szülinapi bulira. Van miért aggódnom?

Figyelt kérdés

Fél évet vagyunk együtt. A barátnőm a múltkor azt írta, hogy megy a barátnőivel buliba. De végül nem ment, és eljött hozzám, meg akart lepni.

Tervezik mint osztály, hogy elmennek sátorozni. Az egyik osztálytarsa őt fogdosta, és nem csak őt, hanem összes lányt az osztályban, úgyhogy féltékeny voltam. Aztán a srác talált magának barátnőt, úgyhogy most lenyugodott remélem.


A barátnőm 2 hét múlva megy születésnapi buliba. Féltem őt, de bízom benne, hogy nem fog semmi megtörténni, ami számomra csalódást okozna. Ott fog aludni a barátnőjénél. Többen lesznek a szülinapi buliban. Nagyon stresszes leszek aznap. A barátnőm szereti az alkoholt, de nem alkoholista.


Szüleim azt mondják, hogy ne éljem bele magamat a kapcsolatba. Nincs jó kapcsolatom a szüleimmel, és azt mondják, hogy még egyszer utánuk fogok sírva menni.


Miért beszélnek így? Hogy legyek nyugodt, hogy a barátnőm nem lesz részeg? Gondolkodom, hogy valahova elmegyek én is csak hogy ne agyaljak folyton azon, hogy most mit csinál stb.


2020. jún. 18. 18:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Barátnőm. A kérdést javítom
2020. jún. 18. 18:08
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
A szüleid azt mondták, hogy ne éld bele magadat a kapcsolatba. Tehát, fogadj szót.
2020. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem visz téged, az igen rossz jel. Én viszem mindenhova a párom. Új baráttal első találkozásra is. Pont azért, hogy lássa őt is, ismerje meg, mert hosszútávon így jó, meg lássa, hogy komoly a kapcsolatunk, így ha bármi mást akar mint barátság, esélye sincs. Ha ő nem visz téged mások elé, az rossz pont.
2020. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Van. A helyesírásod és a fogalmazási készséged miatt nyugodtan aggódhatsz.
2020. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

#3-as..már miért lenne rossz jel? Attól még, hogy egy párt alkotnak, nem kötelező mindenhova “vinnie” magával, nem egy öleb...ugyanúgy meg lehet a saját baráti társasága, saját programokkal. Attól pedig, ha te nem tudod megmondani másnak, hogy komoly kapcsolatod van (és ezért viszed a párod), attól még más képes kinyitni a száját, és nem kell mindenkinek tartozékként tekintenie a párjára...


Kérdező! Szerintem nagyon túlreagálod, nem úgy tűnik, hogy van miért aggódnod. Inkább azon gondolkozz, hogy miért nem bízol benne.

2020. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
van miért aggódnod, megunja a csaj, hogy egy lépést nem tehet anélkül, hogy drámáznál és hisztiznél, otthagy a fenébe és keres másik srácot... barátnőm meg pasija hat éve vannak együtt, valahogy mégse volt velünk osztálykirándulásokon, osztálybulikon, sőt szülinapokon se feltétlenül... nem a te tulajdonod, ezt jó lenne tudatosítani magadban. oda megy, azzal és akkor, és annyit iszik, amennyit csak akar.
2020. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mi például nem vagyunk ilyen furák hogy baráttal kettő személyes talira is vinni kéne mint a 3-as.

Nyugodtan elmegyünk külön-külön, barátainkkal, akár többen is.

De ilyen tipikus bulikra, több napos dolgokra hívjuk a másikat és szívesen visszük is.

Szerintem a komoly kapcsolat az éppen ezért nem tiniként, hanem 27 körül alakul ki. Hiszen ilyenkor éltük ki kb a durva bulikat, ahova nem vinnénk a pasinkat pl. Azokat már kiéltem, és most szeretem ha jön velem. És így elkerüljük a megszokott görcsbe a hasam hogy mit tesz a másik, de mégis azért egyáltalán nem vagyunk pórázon.:)

2020. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!