Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Meglepjem a feleségemet, amit...

Meglepjem a feleségemet, amit kíván vagy vegyek neki egy tabot?

Figyelt kérdés
Most lesz 50 éves és élményt kért szülinapjára. Tudom, hogy Velence az álma, de ezt csak úgy tudom teljesíteni, ha kisebb kölcsönt veszek fel. Tabot is szeretne, az olcsóbb lenne, ki tudnám fizetni.
2020. júl. 18. 07:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Most tabot, Velencét majd akkor, ha lesz pénzed ÉS nem lesz koronavírus.
2020. júl. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de élményt kért és egyszer 50...
2020. júl. 18. 07:47
 3/27 A kérdező kommentje:
Amúgy hasznos a válasz.
2020. júl. 18. 07:48
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor legyen a tab mellé egy olcsóbb élmény is. Ostobaság lenne eladósodni egy velencei út miatt.

Szerintem az ő öröme se lenne felhőtlen, ha utána 3 évig száraz kenyéren kellene élnetek.

2020. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
6 hónap alatt vissza tudnám fizetni és egy hatalmas élmény lenne neki.
2020. júl. 18. 09:07
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Utazás miatt sosem adósodnék el. Mondom ezt úgy, hogy imádok utazni. Főleg, a mostani helyzetben nem is hiszem, hogy nagy élmény lenne.


Az "élmény" nem csak velencei út vagy semmi... Ezer más dolog is lehet. Vegyél neki egy tabot, és menjetek el egy jó étterembe, vagy egy kirándulásra. Azok is élmények.

2020. júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

Ha félév alatt visszatudod fizetni itt a megoldás!

Adj neki egy kártyát, hogy félév múlva mentek Velencébe. (Hivatkozz a vírusra vagy arra hogy akkor volt jó ajánlat, arra volt szabid, arra tudtad mrgszervezni).

Hitelt ne vegyél fel, de a törlesztőket rakd el mintha felvetted volna. Az összerakott pénzből meg kényelmesebben is el tudtok menni, hiszen a hitel nem 0%os tehát végeredményben több pénzt raksz el nyaralásra mint amennyit felvettel volna.

2020. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én most tudnék Vele menni, mert szeptember 1-től lenne munkám...Egy kis pénzem van a szülinapra.
2020. júl. 18. 10:52
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

Oké, akkor te ezt már eldöntötted.


Akkor viszont minek tettél fel kérdést? Sosem értettem, miért jó kérdezni, aztán győzködni a válaszolókat az igazadról. Szerinted minket amúgy érdekel, hogy mit csinálsz?

Felőlem vegyél fel hitelt, és menj Velencébe most. Megengedem. Így most jó?

2020. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, akkor leírom egyenesen.Jó nagy ökör vagy, ha ezért veszel fel hitelt. A feleséged meg még nagyobb ha ne hagy el, amikor megtudja, hogy ilyenért adósságba verted a családot.

Egyatalan ha ilyen rosszul álltok anyagilag miből gondolod, hogy ekkora ajándékot vár el? O is tudja, hogy nem engedhetitek meg magatoknak.

Nem tudnád félév alatt visszafizetni ebben meg biztos vagyok. Ilyen rövid futamidejű hiteleknél horror kamatok vannak. A te pénzügyi érzéked a kérdés alapján meg egy marék homok képességeivel vetekszik.

Meséld el nekem milyen munka az, ahol félév múlva nem lesz 2 napod hogy leugorj vele egyet Velencébe hitel és teher mentesen az osszespórolt pénzedbol?

2020. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!