Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Felköszöntenétek egy szülinapo...

Felköszöntenétek egy szülinapost, ha nem köszöntötte senki?

Figyelt kérdés

Próbáltam úgy fogalmazni, hogy ne kérésnek tűnjön mielőtt belekötne valaki.

Ma van a szülinapom de szinte csak 2 ember köszöntött fel, és úgy, hogy előtte megjegyeztem a dátumot. Úgy érzem senkinek se számítok már. Régi barátaim se köszöntöttek fel, azok se akikkel azért néha napján beszélek de csak mindig én kezdeményezek. Néha úgy érzem ha meghalnék se történne változás.



2021. ápr. 30. 19:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Isten éltessen sokáig, így utólag is "ikertesó". Nekem is tegnap volt a szülinapom. 🥰
2021. máj. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Boldog szülinapot!
2021. máj. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Boldog születésnapot! (Nekem holnap lesz és nem biztos, hogy megemlékezik rólam más a nagymamámon kívül...) Édesanya már nem él.
2021. máj. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma van, nem egy könnyen elfelejthető dátum, és mégis. :D

Szóval átérzem. Boldog születésnapot utólag is! ♡

2021. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Annak mi játszódik le a fejében, aki ezeket a válaszokat lepontozza?


13.! Isten éltessen előre is!

2021. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szépen köszönöm 15-ös válaszoló! Igazán nagyon kedves vagy!


Az ismerkedés kategóriába is ráférne egy hasonló szülinapos, névnapos üdvözlet "tömeg" - kevesebben lennének magányosak úgy általában.

2021. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat :).

Én mindenkit felpontoztam! (nem tudom ki pontoz le ilyen ártatlan kérdésnél...):(

24 lettem már.

2021. máj. 1. 16:31
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Isten éltessen!
2021. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer Boldog Szülinapot Kérdező - két nappal később még mindig érvényes az ünneplés.


Nekem végül SOKKAL JOBBAN sikerült a mai nap, mint gondoltam. Legjobb barátnőm tortát akart sütni és most derült ki délelőtt - csak nem volt biztos a találkozónk, ezért nem csinálta meg feleslegesen.


Volt, akitől egy kis költőpénzt kaptam (szintén nagyon jó ismerős,) és még a zebrán a zöld jelzésnél áthaladva is megköszöntött az egyik szomszédasszonyom. Apu és a második felesége sem felejtette el a szülinapomat, bár vele szinte sosem volt felhőtlen a kapcsolat. Mérgező típusú szülő.


13-as válaszoló voltam.

2021. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!