Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 20.születés napra ajándék ötlet?

20.születés napra ajándék ötlet?

Figyelt kérdés

20 éves lesz a párom 1 hét múlva,tanácstalan vagyok az ajándék kérdésben. Fogalmam sincs mit adhatnék neki. 20 éves lesz és csávóról van szó.

19/L



2021. jún. 5. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Mióta vagytok együtt? Mennyit szánsz rá? Mit szeret a pasid?
2021. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Élmény ajándék? Mondjuk a meglepkék oldalán rengeteg ötlet van.
2021. jún. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
65%

Adj neki egy (vagy több) 10/10-es szopást.


De úgy, hogy mondd meg neki, hogy semmiképpen nem kell viszonoznia, hanem csak feküdjön vagy üljön vagy akármi és Te csak csinálod neki és ennyi.


https://www.youtube.com/watch?v=8jZZkfjbMgM


10/10-et azt így értem :D

2021. jún. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: 4 éve vagyunk együtt. Nem szeretnék túl költekezni így 5 ezertől kb 15 ezerig.🙂

Második: köszönöm majd megnézem. 🙂

Harmadik: Ez a válasz annyira színvonal alatti volt hogy nincs mit hozzá fűznöm..

2021. jún. 6. 06:59
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
A párodnak most kapásból tudnék valamit tanácsolni hogy mit vegyen neked, de fordítva már keményebb dió. :)
2021. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
A hőzöngésedet sem értem. Ha a szexualitás ennyire megpironkodtat, akkir mégis mi a búbánatért nem az ajandékozás (tehát a témának megfelelő) kategóriában tedted fel a kérdést?
2021. jún. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Ne ajándékot vegyél... gondolom minden megvan neki amire szüksége van. Rendezz neki meglepetes partit a barátokkal, rendelj tortát, esetleg vidd el vacsorázni. Nem kell semmi más.
2021. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Imádom az ilyen kérdéseket. Te vagy vele együtt 4 éve, neked kellene tudnod, hogy minek örülne 🤷‍♂️🤦‍♂️
2021. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Kérdező.

#3 vagyok.


Te ismered négy éve, és én a nevét se tudom, de Te kérdezed itt, hogy mit adj neki.

Mivel semmit se tudok róla csak a NEMÉT, ezért csak ez alapján tudok ajánlani "személyes" dolgot, amit úgy gondolok, hogy örülne.


Én pasi vagyok, és tudom, hogy örülnék, ha a barátnőm kijelentené, hogy ő most addig kényeztet, amíg szét nem durranok, és ezt szülinapomra. Ha azt gondolod, hogy a pasidra nem igaz, azt elfogadom, de én csak neki akartam jót. és közvetetten így Neked is.


Továbbá ilyen kevés infó miatt csak azt tudom elmondani, hogy én minek örülnék ajándéknak.


Okos telefon, mert már rég nincsen és kéne.

Bicikli, mert nyáron elég jól jönne.

Futó cipő, mert felszedtem kb 10 kg-t mostanában és nagyon kéne futnom.

Új nadrágok, mert a hízás miatt már nem férek bele a régebbiekbe.


Nagy bluetooth hangszóró

Ízléses karóra.

Egy új öv vagy új ing.


kb ezekre van szükségem, aminek tényleg örülnék.

Más dolgok csak felesleges kacatként virítanának a szobámban, és később kidobnám, mert foglalja a helyet.


És amúgy annak ellenére, hogy "színvonal alatti" válaszom, mégis 88%-ra értékelte a nép. Szóval még az is lehet, hogy megfogadhatnád a tanácsom. Főleg, ha ennyire megpironkodtat a dolog, mert akkor valszeg sose szoptad le rendesen... akkor tuti vágyik rá, csak az ilyet nem illik mondani.


24F

2021. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el együtt valahova pl gokártozni vagy paintballozni. Szerintem menő ajándék.
2021. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!