Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szeretitek ha születésnapotokr...

Szeretitek ha születésnapotokra meglepetés bulit rendeznek neked? Csináltak már neked meglepetés bulit.

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 12:59
A kérdező szavazást indított:
Volt már nekem ilyen és örültem neki
Volt már nekem ilyen de nem örültem neki
Nem volt még ilyen de örülnék neki
Nem volt még ilyen de nem is örülnék
Egyéb
55 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon nem akarnám!!
2021. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

MINDENFÉLE meglepetést utálok, még soha nem lett belöle jó élmény, nem csak bulikra gondolok, hanem ajándékokra is.

Valamivel meglepnek, illik jó képet vágni hozzá, közben meg semmire nem tudom használni, kidobni meg megint nem illik.

2021. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem örülnék. Engem azzal lehetne valóban megajándékozni, ha szólna valaki, hogy bulit szervez nekem, és fel tudnék rá készülni mindenféle értelemben.
2021. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az 50. születésnapomra kaptam meglepetés-bulit és egy külföldi utat. Nagyon örültem neki!
2021. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, hogy örülnék-e neki.
2021. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Én nem örülnék neki nem is nagyon tartom a szülinapom nekem ugyanolyan nap mint a többi
2021. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
70%
En nagyon szerettem volna es tavaly a huszadikra lett is. :)
2021. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem örülnék. Lehet nem is lennék partyzós kedvemben. Ha pedig más indokkal csalnának el pláne elmenne a kedvem, mert nem arra készültem.
2021. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
90%
Nem örülnék. Nagyon nem szeretem amikor én vagyok a középpontban, amikor mindenki rám figyel - még a születésnapomon se. Na meg a meglepetésekért se vagyok oda.
2021. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem örülnék. Jobb szeretek mindent előre tudni. Nemhogy a szülinapi bulit, a születésnapomat is utálom
2021. júl. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!