Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szeretitek ha születésnapotokr...

Szeretitek ha születésnapotokra meglepetés bulit rendeznek neked? Csináltak már neked meglepetés bulit.

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 12:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
2x rendeztek nekem meglepetésbulit (két külön év, külön társaság), és bár értékeltem a szándékot, mindkettő iszonyat frusztráló volt. Egy délután barátom állított meg iskola után, hogy ne, ne menjek haza, hanem menjek vele. Hova? Majd meglátom. Miért? Majd meglátom. Nekem nem volt kedvem semmi programhoz aznap, nem úgy készültem, egyszerűen nem vagyok spontán típus. Kértem, hogy beszéljük meg máskorra (nyilván nem tudtam, hogy a többiek már minket várnak a helyen), ő meg persze egyre csak erősködött. Olyan rámenős és agresszív lett, hogy majdnem összevesztem vele, útközben végig dühös voltam rá. Ha csak egy kamu randi ürügyével lefixálta volna velem előre azt a délutánt, mérföldekkel egyszerűbb lett volna az egész. A másik egy iskolai kirándulás alatt történt. A többiek folyamatosan susmusoltak, el-eltünedeztek. Ügyetlenül, az utolsó pillanatban szervezkedtek, ezért egész nap alig találtam őket, három mondatot nem tudtam beszélni velük. Konkrétan kiközösítve éreztem magam, és este már kb. a könnyeimmel küszködtem, mert nem értettem, miért kerül messzire mindenki, miért hagynak egyedül. Mire végül előrukkoltak a meglepetéssel amivel készültek, tényleg az utolsó idegszálamon táncoltak. Ezek után megkértem a szüleimet, ha megtudják hogy valaki megint nekiállna szervezkedni, állítsák le (így sikerült megúsznom a harmadik meglepetésbulit). Jólesett, hogy gondoltak rám, és tudom, csupa szeretetből szervezték ezeket, de én sosem szerettem a figyelem középpontjában lenni, feszélyeznek a meglepetések. Biztosan vérmérséklettől is függ, de nem mindenki áll mindig úgy készen egy bulira, mint azt az ember az amerikai vígjátékok alapján gondolná...
2021. júl. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tizenöt éves korom óta egy vagy kettő baráti társaság mindig szervez a szülinaposnak valamilyen meglepetés bulit, (vagyis inkább programot) nálunk ez hagyomány. Ha előre szólnak, hogy mikorra ne tervezzek más programot, illetve bár alapinformációt (például mibe menjek), akkor nagyon szeretem az ilyen meglepetéseket.


Általában olyan programok szoktak lenni, amikről tudják, hogy szeretem őket vagy korábban mondtam, hogy szívesen kipróbálnám őket. Mondjuk jól is kell megszervezni őket, mert amiket a #11-es írt elég esélyes "veszélyek".

22/L

2021. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%
Én nem örülnék - leginkább azért, mert nincs olyan sok ember, akivel tényleg jó a kapcsolatom, és azt nem akarom, hogy csak azért, hogy el lehessen mondani, hogy meglepibuliiiiii, olyan embereket is meghívjanak, akikkel nem tartom a kapcsolatot, vagy akiktől udvariasan tartom a távolságot.
2021. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Én sztem örülnék neki, az egyik ismerösőmnek volt és örült neki.
2021. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!