Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 2-szer ünnepelni 1 szülinapot?

2-szer ünnepelni 1 szülinapot?

Figyelt kérdés

Múlt vasárnap voltunk ünnepelni a nagymamám szülinapját. 3-an mentünk anyám nővérem és én a nagymamámhoz és nagypapámhoz. Az volt megbeszélve, hogy csak mi megyünk, mert a nagybátyám külföldön volt és ezért ő a nagynéném és az unokatesóm nem voltak múltkor.

Ma szólt anyám, hogy akkor megyünk ünnepelni együtt. Nem értem.

Ha együtt akarunk ünnepelni miért nem csak most hétvégén megyünk miért kellett múltkor is?

Pofátlanság lenne tőlem ha ezt kihagynám?

Csak mert már meguntam ezeket a családi ünnepléseket semmi izgalmas nincs benne mindenki csak egymással beszélget eszünk és kész. Azt se mindig tudják kinek hányadik szülinapja van, sokszor ugyanolyan ajándékot kapunk. Én erőltetettnek érzem.



2021. aug. 20. 10:01
 1/4 anonim válasza:
44%

Kit érdekel, hogy mi a fas7t csinálsz?

Szard le majd ha már nem lesznek ők sem akkor ne siránkozz a depressziódban, hogy hiányoznak vagy ha már halottak lesznek.


Minden szaros tudja, hogy bazi unalmasak az idősek mert a generációs különbségeket 10-ből 8 ember képtelen áthidalni mert verbálisan/ intellektuálisan ennyire kivannak számítva. Emberek többsége még a gyerekkel sem tudnak ellenni félpercnél tovább, mert magatehetetlenek.

2021. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki, csak beszélget egymással... Mát mégis mit kéne csinálni? Ilyen ez az élet. Ha nem tetszik, akkor legyen annyi vér benned, hogy mindenkinek hangosan kijelented, te most nem szeretnél születésnapot tartani. Ennyi. 3 másodperc alatt megoldódik. De sunyizni, hogy ne már... hát ez elég alattomos. Ha már készülnek rá, igenis tiszteld meg a jelenléteddel őket. Jövőre meg tudsz ezen változtatni. De akkor meg utána ne sírjál, hogy fel se köszöntenek. Mindenki maga alakítja sorsát, de a sunyiba való duzzogás az nem ér!
2021. aug. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a család, különböző korosztály, különbözik minden, de mégis együtt. Ha nem vagy hajlandó elfogadni ezeket az embereket tényleg jobb, ha a szemükbe mondod meg !
2021. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Én elmennék, gyakran kerülök hasonló szituációba.

Nem feltétlenül kell unalmasnak lennie. Mi gondoltuk feldobjuk az ünneplést, vicceskedünk kicsit, úgyhogy vettünk tortát, lufikat, vicces ajándékokat meg vittünk zenét. Jó kis buli volt, nagyon vicces volt ahogy a nyugdíjasok buliznak :D

Közben elmentünk sétálni, régi fotókat néztünk, sztorizgattunk stb.

Én, bevallom, mindig a háborús történetekért megyek, imádom újra és újra meghallgatni, mit éltek át a dédnagyszüleim.

2021. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!