Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Van itt olyan aki ünnepnapon...

Van itt olyan aki ünnepnapon született?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki szerint nem jó ünnepnapon születni, mert elveszi a születésnap hangulatát a másik ünnep. Ő egyébként augusztus 20-án született. Ez tényleg igaz ?

2021. dec. 2. 06:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Május 1. Én kifejezetten szeretem gyerekkorom óta, sose kell dolgozni a születésnapomon, és mindig tele van vásárokkal, koncertekkel, bulikkal a város. :)

Annyiból rossz egyedül, hogy sose voltunk gazdagok, szóval elseje pont fizu előtt mindig rossz volt gyerekként.

De azt mindig különlegesnek éreztem, hogy "mindenki" "engem" ünnepel. :)

2021. dec. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Dec. 26.

Gyerekként mindig azt éreztem, megfosztottak egy plusz ajándékozási naptól.

2021. dec. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
December 1-én, Románia nemzeti ünnepén.
2021. dec. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Haverom április 1-én :-)
2021. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

December 1-én sz@r lehet születni, de egy augusztus 20-at, amikor a barátod született,el tudnék fogadni. 🇭🇺❤️

Amúgy én húsvétkor születtem,igaz, ez mindig más napra esik:)

2021. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Fiam jan.1.
2021. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

És mi van azokkal, akik épphogy elkerülték az ünnepnapi születést?!


Én május 2. - 9 órával később, mint május 1. éjfél.


Egy ismerősöm, akivel éppen szorosabban beszélgetünk, jó féléve pedig augusztus 21. (Micsoda véletlen egybeesések...)

2021. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
December 31. Nem kevesebb a születésnapom attól, hogy mindenki a szilvesztert ünnepli.
2021. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. dec. 3. 07:03
 10/18 anonim ***** válasza:

Nagyapám született húsvétkor. De ez annyira nem jó példa a kérdésedre, mert nem esik minden évben ugyanarra a napra húsvét.

Én amúgy karácsony előtt pár nappal születtem, már minden a karácsonyról szól és soha nem volt szülinapi bulim. Már úgy értem barátokkal, mert senki nem ér rá. Ettől függetlenül szeretem, hogy ekkor születtem. Minden fel van díszítve már, ünnepi hangulat van jó eséllyel, az emberek készülődnek, és remélhetőleg lesz olyan év még mikor az idő is szép (ez alatt azt értem, hogy esik a hó).

2021. dec. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!