Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Van itt olyan aki ünnepnapon...

Van itt olyan aki ünnepnapon született?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki szerint nem jó ünnepnapon születni, mert elveszi a születésnap hangulatát a másik ünnep. Ő egyébként augusztus 20-án született. Ez tényleg igaz ?

2021. dec. 2. 06:59
1 2
 11/18 anonim válasza:
Kislányom december 24.-én.
2021. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

November 1-én.

Egészen addig nem is zavart, amíg meg nem halt édesapám.

2021. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Hát én aug. 21 . Az ünnepi tűzijátékra gyerekkoromban mindig azt mondták, hogy az ország ajándéka nekem. Azóta én mindig így nézem. XD XD
2021. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Karácsonykor.

Abszolút nem rontja el a másik ünnep. Mert pont nem érdekel hogy mi ünnep s mi nem ünnep, nekem minden nap ugyanolyan.

2021. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
De amúgy 12 éves korom után egyszer lepett meg a családom (torta, ajándék meg minden), az nagyon jól is esett. De amúgy nem érdekel a szülinapom kicsit sem. Én csak szomorú leszek már a +1ek miatt, nem vidám.
2021. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én Luca-napon :)

Egyrészt szeretem, a nap spirituális jelentősége miatt.

Praktikus okokból régebben zavart egy kicsit, mert közel van a Karácsonyhoz, így mindenki "összevonta" a kettőt, magyarán nem kaptam ajándékot szülinapra.

2021. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Március 15.
2022. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Január elsején születtem, számomra ez elrontja a születésnapi hangulatot. A szilveszteri buli miatt sokszor fel sem köszöntenek, csak a "B.Ú.É.K.!" megy mindig.

Egyébként sem vagyok bulizós típus, sosem mentem ilyen eseményekre. Az idei szülinapomon egyedül voltam, itthon. Ahogy közeledik a következő, úgy lesz úrrá rajtam a depresszív hangulat.

2022. szept. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!