Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Jó ötletnek tartod ezt az...

Jó ötletnek tartod ezt az ajándékot? Elfogadnák születésnapodra?

Figyelt kérdés

Elkezdtem gondolkodni, milyen ajándékot adhatnék annak az embernek, akivel születésünk óta elválaszthatatlanok vagyunk. Akárcsak két tojás.


Számtalan dolog megfordult bennem, de most eszembe jutott egy ötlet, ami eléggé elbizonytalanított, hogy megfelelne-e ez mint ajándék.

A lényeg az, hogy arra gondoltam leírom egy könyv formájában az ismeretségünket születésünktől a mai napig. Bele foglalnék minden létező olyan eseményt, titkot, kalandokat, rosszat és jót amiket együtt éltünk át.

Barátnőm egyszerűen imád olvasni, és nagyon szereti az én történeteimet is. Szerinte írói pályázattal kellene foglalkoznom, mert úgy bánok a szavakkal, mint egy varázsló.


Ti örülnétek egy ilyen ajándéknak?



2022. jan. 1. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék
2022. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötletnek hangzik. Feldobhatod emlékekkel is, mint közös fotók, belépőjegyek, repjegy, szuvenír valahonnan, ahol együtt voltatok stb.
2022. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy örülnék, szuper :)
2022. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Bocs, de a barátnöddel születésetektöl kezdve együtt vagytok?
2022. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyenesen imádnám. Ez egy nagyon jó ötlet!
2022. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ennek örülök, remélem nagyon fog neki örülni ő is. Én minden tőlem telhetőt megfogok tenni, hogy egy örök emlék maradjon számára!


4-es válaszoló kérdésére, eléggé sok időt töltök vele, a szüleink már születésünk előtt is nagyon jóban voltak, és mai napig rengetegszer találkozunk, kirándulunk közösen. Mondhatni több időt töltök vele, mint a saját anyámmal :)

2022. jan. 2. 12:50
 7/7 anonim válasza:
100%
Imádnám:)
2022. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!