Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Miért születésnapomon csökkenn...

Miért születésnapomon csökkennek leginkább az ismerőseim facebook-on?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ismerős gyűjtő, az ismerőseim listáját is csak én látom, csak feltűnt, hogy egész évben néha 1-2 ember törölt pár havonta, alig vettem észre, bár akkor is kíváncsi voltam, hogy ki törölt, és nem igazán jöttem rá. Születésnapomon pedig többen törölnek.


Nem igazán vagyok posztoló típus, talán ilyenkor látnak meg, mivel a Facebook jelzi, hogy születésnapom van, és ki törölnek?



2022. jan. 9. 09:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Nem igazán vagyok posztoló típus, talán ilyenkor látnak meg, mivel a Facebook jelzi, hogy születésnapom van, és ki törölnek?


Igen, ez a helyzet.

2022. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
75%

Nem tudom, én nem szoktam ismerősöket törölni, kivéve csak olyan embereket szedtem ki az ismerőseim közül, akikhez rossz emlékeim fűződtek.


Lehet kicsit több emberrel kéne felvenned a kapcsolatot, beszélgetni velük, vagy bármi, hogy ne úgy érezzenek irántad, hogy csak díszportréként vagy az ismerőseik között hagyva.

2022. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy elhatároztam, törlöm a felesleges ismerősöket. Mivel több ezer emberről van szó, így egy évig csináltam, mindennap azokat néztem át, akiknek szülinapjuk volt és akkor töröltem őket. Lehet, hogy más is ezt csinálja. :) Vagy csak simán akkor kerülsz a szeme elé és így jön rá, hogy nem akar az ismerősöd lenni.
2022. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert feldobja nekik hogy most van a szülinapod,akkor gondolkodnak el rajta ki is vagy,és mivel nem jönnek rá,gyorsan törölnek.
2022. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból de valószinű ezek az emberek nem annyira bírnak téged és amikor látják hogy szülinapod van inkább törölnek. Nem kell velük foglalkozni
2022. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

#5

Tehát igazándiból arra célzol, hogy akik ilyenért törölnek bárkit is, azok csak érdek emberek?

2022. jan. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
35%
Nem sok ismerősöm volt mikor volt fbm, kb. 210, azok nevei külön is fel vannak írva jegyzetbe, hogy más platformon is megtaláljam őket. Ha törölt valaki mindig megnéztem ezt a jegyzetet, és 5 perc alatt láttam ki az. Általában régi jelentéktelen osztálytárs volt, akitől vagy távol estem szakmailag, vagy irigy volt. Manapság már fbot annyira nem használ senki, hogy egyéb helyeken beszélsz a fontos ismerősökkel.
2022. jan. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 jézusom, azért nem kicsit pörgöd túl a témát...
2022. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Minek van több 100/1000 ismerősöd?


Engem pl. bejelöl egy ezer éve nem látott osztálytárs/munkatárs, simán ignorálom és nem jelölöm vissza. Van 50 ismerősöm, család, haverok, jelenlegi kollégák. Tudom, ez nem menő 🤣 De nincs is ilyen "gondom" mint neked.

2022. jan. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
8: Szerintem egyáltalán nem. Van egy kontakt listám a fontos emberekről, ismerősökről. Nyilván ha valaki nem jön többé szembe fészen de rajta van az offline listán, az fel fog tűnni. Másrészt meg elég pár kezdőbetűt beírni az ismerősök rublikába, és egyből kidobja arra a betűre az összes olyan ismerőst.
2022. jan. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!