Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Miért születésnapomon csökkenn...

Miért születésnapomon csökkennek leginkább az ismerőseim facebook-on?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ismerős gyűjtő, az ismerőseim listáját is csak én látom, csak feltűnt, hogy egész évben néha 1-2 ember törölt pár havonta, alig vettem észre, bár akkor is kíváncsi voltam, hogy ki törölt, és nem igazán jöttem rá. Születésnapomon pedig többen törölnek.


Nem igazán vagyok posztoló típus, talán ilyenkor látnak meg, mivel a Facebook jelzi, hogy születésnapom van, és ki törölnek?



2022. jan. 9. 09:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10, és ebből neked milyen hasznod származik?
2022. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
90%
Szerinted? Nyilván azzal az emberrel nem beszélek többet, illetve a jelleme is kirajzolódik. Volt olyan ismerős, aki régen csak azért jelölt be, hogy megnézze mi a szitu velem, aztán törölt. Hülyén jönne ki a dolog, ha ezeket nem figyelné az ember, az lenne gáz, jópofizni élőben, miközben nem tudod hogy törölt, aztán mondod hogy majd írsz neki a búkon. Aztán fel is mentek ott helyben, aztán mondja jajj várjál töröltelek 1 éve.
2022. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
44%
Egyedül csak azokat lehet megérteni, aki törli a 80% ismerősét, és 40-50 fősre törli a búkját szűk családi körre.
2022. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelleme? Nekem pl. fenn voltak az egyetemi csoporttársaim, aztán pár évvel később kitöröltem azokat, akikkel öt éve nem beszéltem, nem hinném, hogy ez bármilyen szempontból aljasság lenne...
2022. jan. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Én is ki fogom törölni az egyetemi csoporttársaim, mert rossz emlék köt hozzájuk.

Csak gondoltam várok egy kicsit, legalább 1-2 évet. 🤷‍♀️

2022. jan. 12. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!