Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek egy 1 éves babának...

Mit vegyek egy 1 éves babának a szülinapjára? Valami "finomságra" gondoltam, mert amúgy mindene megvan.

Figyelt kérdés

Most lesz 1 éves az unokahúgom, valami apróságot adnék neki. (játék, ruha rengeteg van)

Nem értek a baba ételekhez, de ha van valami olyan, ami egészséges és szeretik a babák, akkor azzal "lepném meg"


2022. júl. 19. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Bemész egy drogériába, és van egy csomó nekik való :)
2022. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%

#1, napont azokat nem szabad megvenni :D tele vannak cukorral, meg minden olyannal, amire egy egyévesnek semmi szüksége.

Kérdező! Vegyél neki gyümölcsöt, vagy süss neki való sütit. A manómenü.hu oldalon, vagy okostimeakitti instáján vannak jó receptek.

2022. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
2, dehogy vannak tele... A Müller pl tele van teljesen egészséges nasikkal kicsiknek.
2022. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%
#3, ja, megnéztem... 4 hónapos babáknak való kekszben második helyen rizsszirup van, mint édesítőszer. Az is cukor...
2022. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
2, az enyémek imádták a hipp rizskorongot, ami pl cukormentes, gyümölcsös.
2022. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
4, hol mondtam, hogy vegyen kekszet? Azt mondtam, ott talál egységeset.
2022. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél egy facsemetét, amit elültettek az 1.szülinapja alkalmából, pár év múlva már játszhat a fa árnyékában
2022. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Ez milyen szép ötlet utolsó. Együtt nőhet a fa a picúrral.
2022. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%

#6, csak egy példát mondtam az egészségesnek titulált mülleres babanasikra. Ami hozzáadott cukrot nem tartalmaz, az mind valamilyen egyéb édesítőszerrel van megküldve. Pl rizsszirup, banánpor, datolyapor. A tasakos gyümölcspürék koncemtrátumból készülnek, amik loncentráltan tartalmaznak gyümölcscukrot is. Ugyan hozzáadott nincs benne, de így is magas a cukortartalom egy egyévesnek.

2 éves kor alatt semmi szükségük ennyi cukorra. Fognak m~g enni később bőven

2022. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Fürdőjátékot vennék vagy ha van náluk homokozó, medence, abba vödröket, kislabdát, ilyeneket.


Vagy lapozgatós, tapizós textilkönyvet. :)

2022. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!