Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adnál ajándékba a 25 éves...

Mit adnál ajándékba a 25 éves fiadnak születésnapjára? Ez a legkerekebb mert 50-nel már lehet nem is él a szülő, 100-nál meg jó eséllyel ő se.

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 06:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/104 A kérdező kommentje:

"Ha nem így lenne akkor nem azt kérdeztem volna."


. Nem ismerünk, hogy tudjuk, mit hogyan szoktál.



"Érdekes ötlet amúgy tanácsot várni a fiam ajándékahoz olyanoktól akik őt nem ismerik. Egyszer majd lehet hogy kipróbálom."


. Akkor fogadd szívélyes üdvözletünket a gyakorikerdesek.hu-n, ahol az emberek mér évtizedek óta kérik ki vadidegenek tanácsát személyes problémájukban!



Azt azonban tudhatod hogy mit kérdezek ha elolvasod a kérdést amire válaszolsz.


2006 óta. Ez felfelé kerekítve valoban évtizedek, hisz úgy már kettő.

2022. szept. 12. 09:35
 22/104 anonim ***** válasza:
100%

"17 segitek eldönteni hogy melyikünk a tájékozatlan:"

. Jó, szóval folytatod a poénkodást. :D


Pont erre utaltam, hogy törvény van arról, hogy mivel 1 és 2 Ft-os már évek ota nincs (nem a Tesco maga dönti el), ezért 5-tel osztható számra kerekítik a végösszeget boltokban készpénzes fizetésnél. Aminek ugye SEMMI köze ahhoz, hogy a hétköznapokban mit tartunk kerek évfordulódnak.


Utóbbin lehet vitatkozni, de az biztos, hogy a 10-zel osztható évfordulók legalább annyira számítanak kereknek, mint a 25-tel oszthatók.

És utoljára: az általad linkelt tájékoztató végképp nem igazolja azt a kérdésben írt feltételezésedet, miszerint CSAK a 25-tel osztható évfordulók számítanak kereknek.

2022. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/104 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező, őszintén sajnállak...


Remélem, ennél csak jobb lesz a napod.

2022. szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/104 A kérdező kommentje:

"Aminek ugye SEMMI köze ahhoz, hogy a hétköznapokban mit tartunk kerek évfordulódnak."


A kérdést hétfőn 6 óra 20 kor írtam ki. Azt még hétvégének tartom mert nálam a munkahét hétfőn 8:00-kor kezdődik.

Hét végén pedig én is mást tartok keréknek mint hétköznap.

2022. szept. 12. 09:43
 25/104 anonim ***** válasza:
100%

25 leszek idén, igaz, nő. Nem tudok róla, hogy bármi különlegeset kapnék, a 25 nem kerek születésnap (mondjuk a 20.-ra sem kaptam semmi extrát). Ha mégis nagyobb dologról lenne szó, akkor annak örülnék, ha elsősorban azt vennék figyelembe, hogy én miket szeretek. Tehát nem az érdekel, hogy elköltsenek rám X tízezer forintot. Pl. örülnék, ha beszállnának anyagilag valami olyanba, ami nekem sokat jelent, de nem igazán engedhetem még meg magamnak. Idén volt egy ilyen utazás nálunk (az végül más alkalommal lett összekötve), de volt, hogy a tanulmányaimmal kapcsolatos dolgok egy részét fizették őt (itt nem tankönyvre vagy hasonló hétköznapi dologra kell gondolni). Egy kisebb ékszernek is örülnék, de tudják a szüleim, hogy nekem meglepetésként azt nem lehet venni, mert sok dolog nem tetszik, annak meg nincs értelme, hogy itt porosodjon egy drága ajándék. Végül lehet, hogy órát fogok kérni tőlük, egyszerűen azért, mert az előző nemrég elromlott. Nem aranyozott, gravírozott, többszázezres órát, csak valami egyszerűt, amit én szeretnék kiválasztani. És nem azért kérném ezt, mert "illik" órákat venni ajándékba, hanem mert szükségem van egy újra, és nem érné meg megjavíttatni a régit.

Egyszóval a fiad személyiségét, érdeklődését, szükségleteit kéne figyelembe venni, nem azt, hogy más mit adna ilyen helyzetben.

2022. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/104 A kérdező kommentje:

" És utoljára: az általad linkelt tájékoztató végképp nem igazolja azt a kérdésben írt feltételezésedet, miszerint CSAK a 25-tel osztható évfordulók számítanak kereknek. "


Jaj. Minek kell odaraknod azt a csak szót ahol nincs? Ennyire zavar ha nem tudsz valamibe valós érvekkel belekötni hogy kreállnod kell egyet?

2022. szept. 12. 09:50
 27/104 A kérdező kommentje:

" Egyszóval a fiad személyiségét, érdeklődését, szükségleteit kéne figyelembe venni, nem azt, hogy más mit adna ilyen helyzetben. "


Ezzel meg az a baj hogy rengeteg mindent kell tenni és ha csak a fiam személyiségét venném figyelembe semmi mas akkor komoly gondok lennének.


Neked azzal a másik CSAK-ossal kellene összeállnod vele jól megértenétek egymást.

2022. szept. 12. 09:53
 28/104 anonim ***** válasza:
89%

"

A kérdést hétfőn 6 óra 20 kor írtam ki. Azt még hétvégének tartom mert nálam a munkahét hétfőn 8:00-kor kezdődik."


Majd menetrendjét is így néz, és akkor rájössz, hogy a világ nem ahhoz igazodik, hogy te mit minek tartasz

2022. szept. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/104 anonim ***** válasza:
100%

"ezt a tescónak is magyarázd el mert az esetek felében ötre kerekít"


Kerekiteni bármire lehet.

2022. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/104 A kérdező kommentje:

" Majd menetrendjét is így néz, és akkor rájössz, hogy a világ nem ahhoz igazodik, hogy te mit minek tartasz "


De ahhoz se amit te így vagy úgy tartasz

2022. szept. 12. 10:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!