Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adnál ajándékba a 25 éves...

Mit adnál ajándékba a 25 éves fiadnak születésnapjára? Ez a legkerekebb mert 50-nel már lehet nem is él a szülő, 100-nál meg jó eséllyel ő se.

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 06:20
 81/104 A kérdező kommentje:
Ezt nevezik rá hibázásnak
2022. szept. 12. 12:31
 82/104 A kérdező kommentje:
" minden apróságba beleköt," azért az nem igazán apróság ha összekeveritek az én fiamat a saját fiatalokkal...
2022. szept. 12. 12:32
 83/104 A kérdező kommentje:
Fiatokkal. (Nem Polski)
2022. szept. 12. 12:33
 84/104 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is elég húzós hogy valaki összekeveri az én fiamat a sajátjával majd nekem panaszkodik hogy nem ismeri
2022. szept. 12. 12:35
 85/104 anonim ***** válasza:
100%

"ebből a kérdésből is nyilvánvaló hogy ötleteket várok"

Pár oldallal előbb ehhez képest ez a beszélgetés zajlott le:

egy válaszoló: "Ja, hogy tényleg az érdekel, én mit adnék asaját fiamnak, és nem tanácsot vársz a Te 25 éves fiad ajándékához?"

te: "Ha nem így lenne akkor nem azt kérdeztem volna. Érdekes ötlet amúgy tanácsot várni a fiam ajándékahoz olyanoktól akik őt nem ismerik. Egyszer majd lehet hogy kipróbálom."

Most akkor ötletet vársz vagy nem? Trollnak is rossz vagy, belezavarodsz a saját kérdésedbe. :DD

"nem én írtam azt hogy más fiának a személyiségét kell figyelembe venni a saját fiamnak vett ajándék esetében hanem a válaszolok írták ezt"

Senki nem írta ezt, egyedül te hajtogatod ezt folyamatosan. :D

"saját hibámat nehéz beismerni amikor másnak van hibája"

:DDDD Őszintén remélem, hogy nincs gyereked.

"Ezt nevezik rá hibázásnak",

Ezt meg nyelvtan egyesnek második osztálytól kezdve. És akkor az írásjelek hiányáról még nem is beszéltünk...

De látom, remekül elbeszélgetsz egyedül is, úgyhogy hagylak, hadd veszekedj saját magaddal. Viszlát, kerekíteni, szöveget értelmezni és helyesen írni sem tudó troll! :)

2022. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 A kérdező kommentje:

Szóval a tanács (ami személyre szabott valami) és ötlet (ami altalanos es nem személyre szabott) fogalmát is összekevered.


Tehát én nem értem az olvasot fogalmat de te még azt se érted amirol te magad irsz.

2022. szept. 12. 12:46
 87/104 A kérdező kommentje:

" Senki nem írta ezt, egyedül te hajtogatod ezt folyamatosan. :D "


Ez van akkor ha úgy írsz valamit hogy nem olvasod végig mihez írsz. Talán el kellene kezdeni ..

2022. szept. 12. 12:47
 88/104 A kérdező kommentje:
" belezavarodsz a saját kérdésedbe. :". Az nem az én belezavarodasom ha te keversz ossze két hasonló de alapjában különböző fogalmat. Én az vagyok aki az előbb rendet rakott a fejedben.
2022. szept. 12. 12:49
 89/104 A kérdező kommentje:
" hadd veszekedj saját magaddal" még mindig nem megy a válaszok párosítása... Attól hogy egy írás egy másik után van még nem lesz arra adott válasz. Értem már miért keveredik ossze a fejedben
2022. szept. 12. 12:51
 90/104 anonim ***** válasza:
83%
Mi az a költségkerék? :D
2022. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!