Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adnál ajándékba a 25 éves...

Mit adnál ajándékba a 25 éves fiadnak születésnapjára? Ez a legkerekebb mert 50-nel már lehet nem is él a szülő, 100-nál meg jó eséllyel ő se.

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 06:20
 61/104 A kérdező kommentje:

" Természetesen pont az volt a célom, hogy jogosítvány nélküli vezetésre buzdítsak valakit, tényleg...🙄"


A törvény nem tudása nem mentesít a felelősségre vonás alól

2022. szept. 12. 11:41
 62/104 anonim ***** válasza:
100%

"Márpedig a válaszom annak szól akinek a válaszára azt írtam, nem pedig máséra"

És ezt a csillagokból kéne kiolvasnunk, ha nem írsz számot vagy nem közvetlenül egy idézett részre válaszolsz?

"Azért nem helyes a válasz mert nem az volt a kérdés hogy figyelembe vennéd e a kerekitést"

Fogd már fel, hogy én az eredeti válaszomban nem írtam semmit arról, hogy figyelembe venném-e a kerekítést. Magyarul továbbra sem tudod, kinek válaszolsz. Mondjuk kerekíteni és szöveget értelmezni sem tudsz, mégis más a hülye, szóval...

2022. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 A kérdező kommentje:

'Az átlagéletkor fogalmát pedig nem ismered, ugyanis az átlagolás nem kerekítést jelent. Innentől kezdve tényleg nem tudom elképzelni, hogy te már befejezted az általános iskolát, és nem egy 12 éves troll vagy."


Az átlagolás valóban nem kerekítést jelent, azonban az átlagolás kerekítése már kerekítés. Több kerekítés átlagolása az ami nem kerekítés lenne hanem átlagolás. Tessék jobban figyelni a fogalmak jelentésére.

2022. szept. 12. 11:42
 64/104 A kérdező kommentje:

" És ezt a csillagokból kéne kiolvasnunk, ha nem írsz számot vagy nem közvetlenül egy idézett részre válaszolsz? '


Nem, onnan tudod kiolvasni hogy értelmezed a saját irasodat is a válaszról nem is beszélve. Ha stimmel akkor ahhoz tartozik ha nem stimmel akkor nem

2022. szept. 12. 11:45
 65/104 A kérdező kommentje:

"Fogd már fel, hogy én az eredeti válaszomban nem írtam semmit arról, hogy figyelembe venném-e a kerekítést. Magyarul továbbra sem tudod, kinek válaszolsz. Mondjuk kerekíteni és szöveget értelmezni sem tudsz, mégis más a hülye, szóval."


Pedig nem nehéz kitalálni hogy ha a kerekítéssel kapcsolatban válaszolok és te nem beszéltél a kerekítésről akkor az a válasz nem neked szól...

2022. szept. 12. 11:46
 66/104 NTBS ***** válasza:
Olyan dolgot, ami belefér a költségkeretembe és tudom, hogy örülne neki.
2022. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/104 A kérdező kommentje:
És kerekítenéd a költségkerekedet vagy nem?
2022. szept. 12. 11:51
 68/104 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekes ötlet amúgy tanácsot várni a fiam ajándékahoz olyanoktól akik őt nem ismerik. Egyszer majd lehet hogy kipróbálom."


Nézz már körbe az oldalon, rengetegen annyi infó alapján pont ezt csinálják mint pl "tesómnak a 26. születésnapjára mit vegyek "....

2022. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/104 A kérdező kommentje:
De én még nem próbáltam ki de akkor majd nemsokára én is
2022. szept. 12. 11:53
 70/104 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor értelmezzük a leírtakat:

én: "Ha pedig annyira elképesztően rossz a szövegértésed, hogy nem bírod felfogni, hogy a kérdésedre miért helyes válasz az, hogy én figyelembe venném a személyiségét, nem csak random vennék valami szart, akkor nem tudok veled mit kezdeni."

te: "Azért nem helyes a válasz mert nem az volt a kérdés hogy figyelembe vennéd e a kerekitést"

én: "Fogd már fel, hogy én az eredeti válaszomban nem írtam semmit arról, hogy figyelembe venném-e a kerekítést."

te: "Pedig nem nehéz kitalálni hogy ha a kerekítéssel kapcsolatban válaszolok és te nem beszéltél a kerekítésről akkor az a válasz nem neked szól..."

Azt az üzenetet nekem címezted, márpedig én nem beszéltem a kerekítésről. Őszintén érdekel, hány éves vagy, mert egy magyar érettségit nem lehet megírni ilyen szövegértéssel.

2022. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!