Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vennétek a...

Milyen ajándékot vennétek a párotoknak szülinapjára, ha még csak 1 hete randiztok?

Figyelt kérdés
Férfinak kéne.

2022. nov. 9. 12:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

1 hét randi után nem a párom. Te tudod miket szeret (már amennyire sikerült megismerni). Sztm egy közös program bőven jó.

N 30

2022. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell túlgondolni. Egy hét nem olyan sok, hogy egyből nagyban gondolkodj. Válogasd össze egy kis dobozba/tasakba a kedvenc apróságait és kész. Örülni fog neki, hidd el. :)
2022. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2 “kedvenc apróságait” mintha 1 hét után annyira tudnám, hogy miket szeret🤣


#1 igazad van, lehet most még felesleges tárgyi ajándékban gondolkozni. Mert aminek értelme lenne, az túl drága 1 hét ismeretséghez.

2022. nov. 9. 12:25
 4/15 anonim válasza:
100%
Szerintem hívd el egy jobb kávézóba/étterembe és kész. Az ismeretség ezen szakaszában szerintem bőven elég egy süti/vacsi, de te tudod.
2022. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Az etikettnek megfelelően járj el, ehhez mérten vegyél neki valamit, vagy éppen ne. Ez még nem belsőséges kapcsolat, ahol lehet személyes ajándékot venni.
2022. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

#3

A párodként nevezted meg. Ebből arra következtettem, ismered legalább annyira, hogy tudd, melyik csokit szereti pl. De ha még ennyit se tudsz egy hét után sem, az elég komoly. Miről beszéltek egy hete, az időjárásról?

2022. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
semmit
2022. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6 nem szeretek ilyen snassz ajándékokat venni, mint csoki meg tusfürdő. Vagy valami személyes legyen, aminek nagyon örül és érzi, hogy gondoltam rá, vagy inkább nem veszek semmit.


Amúgy oké igazatok van, nem gondolom most még túl a dolgot.

2022. nov. 9. 12:49
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#8

Az rendben van. De ha nem ismered (hiszen te mondtad..) akkor mégis mi mást adnál? Egyáltalán hogy fogalmazódott meg benned a kérdés és a személyes ajándék gondolata, ha nem is ismered őt? 😃

2022. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Férfinak semmit. Nem éri meg. Tanultam belőle. NE VEGYÉL SEMMIT! Csak megrak aztán lelép.
2022. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!