Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 50 felettiek, inkább hogy...

50 felettiek, inkább hogy élitek meg a születésnapotokat: örültök (mert mégiscsak a ti napotok), vagy nem szívesen gondoltok rá (az idősödés miatt)?

Figyelt kérdés

2023. szept. 7. 15:55
A kérdező szavazást indított:
Inkább örülök neki, mert mégiscsak születésnapom van, esetleg sokan is köszöntenek olyankor.
Inkább nem szívesen gondolok rá, mert nekem már többnyire a koromat juttatja eszembe.
Egyéb, leírom.
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem semleges, annyiban pozitív, hogy megint egy évet eltöltöttem olyanokkal, akiket szeretek, megint elértem ez év alatt valamit, amit beterveztem, maga a szám mellékes.

Nálunk a legtöbbször egy-egy telefonhívás a megköszöntés, örülök, ha gondolnak rá, akik fontosak számomra.

Most vagyok 66 éves, egyelöre még nem kifejezetten öregedésként veszem tudomásul. Még sok tervem van, inkább azokra koncentrálok, és amíg tényleg élek, nem csak vegetálok, addig nem érzem magam öregnek.

2023. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A haveroknak örülök, (63 éves férfi), de a család fáraszt, és hát igen, öregszem, és ezt mindenki tudja.
2023. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom az idősödéssel. Inkább örülök, hogy ezt a kort is megértem. Sőt, van, ami sokkal jobb, mint fiatal koromban.
2023. szept. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már 65+ vagyok. Minden rendszeresen ismétlődő dolog a véget juttatja eszembe. Még a hétfői kuka kihúzása is, minden ami ciklikus. Pedig mindkét ágon a felmenőim szép kort éltek meg, így nálam is esélyes.

Nincs ez így jól, tudom.

2023. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!