Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vehetnék anyukámnak 60....

Mit vehetnék anyukámnak 60. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Alapból is nehéz neki ajándékot venni, mert mindene megvan, illetve ha valamire vágyik azt meg tudja venni magának és meg is veszi. (Sokkal jobban áll anyagilag, mint én.)

De a 60. szülinapjára mégis szeretnék valami különlegesebb ajándékot adni neki, mint amiket eddig kapott tőlem (kerti díszek, pipere dolgok, lakásdekor, parfüm, virág).

Főzni nem szeret, kizárt bármi olyan ajándék, amin megjelenik a 60-as szám, ékszereket nem nagyon hord, illetve azt is előttem már párszor...

Van valakinek valami jó ötlete? Előre is köszi!



febr. 21. 08:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Én ugyanilyen okból 60 szál vörösrózsát vettem neki, s elvittem az Átrium Hyatt-be vacsorázni a családdal együtt. Akkor az újdonság volt és nagyon érdekes. 🙂
febr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Opera, Operett és utána egy vacsora egy jó helyen?
febr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Fotókönyv az elmúlt 60 év könyveiből.

Egy mutatós torta (60-as utalás nélkül) :D

febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Élmény ajándék. Menjetek el valahová ketten. Akár vacsora és színház. Egy sminkes-fodrasz utána egy anya - lánya fotózás.
febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Hát, az én anyám agyverzest kapna a 60 szál rozsatol-kidobott penz- nem akarna elegáns helyen vacsorázni, utalja az operát, operettet, szinhazat se szereti. Fotókönyv és torta oké, az élmény ajándék megintcsak nem az ő stílusa. Anno én egy gyöngy karkötőt vettem neki
febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
# az a te anyukád. Nem neki keresünk ajándékot. A kérdező leírta, hogy az anyukája nem szereti az ékszereket.
febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%

6!


Valóban. Azt is leirta, hogy az anyukája szereti az operát, operettet, elegáns helyen a vacsorát, stb? 😘

febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem írta le.

Azért is jöttek ilyen válaszok mert azok nem szerepeltek a nem szereti/vagy a kérdező már adott olyan ajándékok listáján :)

febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy nem, nem azt írta, hogy nem szereti az ékszereket, hanem " ékszereket nem nagyon hord, illetve azt is előttem már párszor..." Nos, a 60 epp egy olyan életkor, amire tartós ajándékot szokás adni és az ékszer épp ilyen. A nem nagyon hord azt sugallja, alkalmakra feltesz valamit.
febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező ismeri az anyját. Amúgy baromi gáz, hogy valaki az anyja 60. szülinapjára nem tud mit kitalálni.
febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!