Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Illik vinnem vmit a buliba?

Illik vinnem vmit a buliba?

Figyelt kérdés
Jövőhét pénteken egyik gyerekkori bnőmnek lesz a 18. szülinapja és meglepi bulit szervezünk neki. A szülinapja most volt a héten, de ugye érettségi miatt stb el lett napolva, nem is tud a buliról. Ballagására és a szülinapjára már adtam ajándékot. De a bulira szerintetek illik vmit vinnem? Én pl. egy üveg Voila pezsgőre gondoltam, mert azt tudom, h szereti, csak ugye hamarabb fogok menni, mert segítek pakolni, készülődni, a piát berakják a hűtőbe, és a fene se fog emlékezni, h ki hozta, csak mag megisszák, ahogy mindent mást is. Szerintetek vigyek, vagy ne? Feleslegesen nem akarok pénzt kidobni, mert nincs túl sok belőle, de bunkó sem akarok lenni. Ötletek?
2012. máj. 12. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Házibuliba üres kézzel érkezni mindenképpen bunkóság. Akik szervezik, le kell beszélni előre és az összes meghívottal is, hogy mi legyen, ki mit hoz, vagy kell-e beleadni az italokba/ételekbe.

Ebből nálunk is volt már kellemetlenség, hogy valaki semmit nem hozott, valaki meg egy tálca sört. De olyan is volt, hogy majdnem mindenki üdítőt meg chipset hozott, italt meg senki :) Meg kell beszélni és nincs sértődés.

2012. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!