Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek nem "ciki" alkohol...

Szerintetek nem "ciki" alkoholt adni születésnapra?

Figyelt kérdés

Páromnak 2 héten belül születésnapja lesz, és szeretném valamivel meglepni. Csak egy problémám van: habár régóta ismerem őt, csak közel 2 hónapja alkotunk egy párt. Így hát még annyira nem tudtam kiismerni őt, hogy minek örülne igazán.

Azt hiszem, snassz lenne a kedvenc zenekarával kapcsolatban meglepni valamivel (mivel általában azzal kapcsolatos ajándékot kap), könyvet sem mernék neki venni, mert egy kész könyvtár a szobája... Viszont tudom róla, hogy szereti az Unicumot (ráadásul azt én is szívesen megiszom), és pont úgy tervezzük, hogy együtt ünnepeljük a születésnapját, szóval akkor át is tudnám neki adni pár kedves szó között.

Fiúk, lányok... Ez nem túl "ciki", vagy túl "egyszerű" meglepetés?

Már mindketten közelebb vagyunk a 30-hoz, mint a 20-hoz.



2012. máj. 17. 01:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én se csináltattam még, de ott ülsz az internet előtt, találd fel magad. :)

kereső: egyedi címke italra, egyedi ajándéktárgyak

2012. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Pesten lehet venni egy helyen névre szóló borokat. 1106 Jászberényi út 5. örstől 3 perc és iszonyatosan jó árak vannak 06703701223azt hiszem ez aaz a szám én itt vettem az egyik ismerősömnek és nagyon örült neki
2012. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!