Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kene vennem a nagymamam...

Mit kene vennem a nagymamam 70 szuletesnapjara?

Figyelt kérdés
Nagymamam 70 eves lesz hamarosan, csak az a baj hogy americaban elunk.... Es kuldeni fogunk neki egy csomagot es abban lesz az ajandeka. Egyebkent tavaly a szulinapjan meg otthon laktunk. Csak az a baj hogy nem tudjuk hogy mit kene neki venni. Otletek? Segitseg! Koszonom :)

2012. máj. 26. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Általában a 70 éves nyugdíjast a pénz boldogítja,abból azt vesz amire szüksége van. Persze ezt Ti tudjátok.
2012. máj. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem valami személyreszóló mindenképp kellene, amire büszke lehet, és meg tudja mutatni mindenkinek, hogy a kisunokájától kapta a messzi Amerikából :) Nem tudom mennyi pénzt szántok rá, de érdemes olyat, amit használ is, pl. törölköző, belehímezve a neve, esetleg egy olyan üvegdísz, amibe belegravíroztatod az egyik fotódat (biztos láttál már ilyet, pontos nevét nem tudom sajnos), na és egy kis édességnek tutira örülni fog...:)
2012. máj. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Én drága nagymamám, aki már meghalt sajnos, egy parfümre vágyott. Egy igazi,"márkás" illatszerre. Sohasem volt neki ilyesmi, és annyiszor mondta, hogy majd egyszer vesz egyet magának. Ő nem vett sosem, de amikor 80 éves lett, és már nem tudtuk kitalálni, hogy mit vegyünk neki, akkor kapott egy "igazi", márkás parfümöt. Amikor kibontotta, csillogott a szeme, annyira örült neki, órákig csak szorongatta. Talán ha kétszer használta, többször biztos nem, annyira féltette. 86 éves korában halt meg a nagymamám, és az egyetlen kívánságom az volt, hogy ezt a parfümöt megkaphassam. Megkaptam, itt van a polcomon, el nem tudom mondani, milyen érzés, amikor beleszippantok...

Nem tudom hogy a Te nagymamád minek örülne, talán egy parfümnek, márkásabb díszdobozos bonbonnak. Egyik barátnőm egy szép táskát vett a mamájának, azzal járt a templomba.

2012. máj. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Egy nagymami jobban örül a családjának, mint akármilyen tárgynak. Küldhetsz toronyórát is láncostól, de az se ér annyit, mint egy fogpiszkáló, amit személyesen adsz át. Szvsz. küldd el neki magadat/magatokat szép, bekeretezett fénykép(ek) formájában. Magyarul: fotókat küldj! Ne emailben, hanem igazi képeket, amiket ki tud tenni akárhová. A kép keretébe meg lehet üdvözletet, köszöntést gravíroztatni. Sokkal értékesebb egy ilyen ajándék, ez nem kapható itthon, bármi más igen, elvégre nem a vasfüggöny mögött élünk már.
2012. máj. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En is Amerikaban elek es a nagymamamnak peldaul az lenne a legnagyobb ajandek, ha hazalatogatnek, de nyilvan a te esetetek mas. En lehet csinaltatnek fotokonyvet a csaladi kepekbol es azokbol is kepekbol, amiket ti csinaltatok Amerikaban, persze en nem ismerem a nagymamadat, szemelyiseget, meg, hogy vallasos-e, vagy nem. Mert ha hivo, akkor lehetne kuldeni neki valami vallasos dolgot onnan Amerikabol.
2012. máj. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vegyél neki szép bögrét vagy csokit szerintem ettől boldog lesz nem az ajándék a fontos hanem az hogy tőled kapta!!!
2012. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!