Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez így igazságos?

Szerintetek ez így igazságos?

Figyelt kérdés
A nővérem a 16. szülinapjára egy saját számítógépet kért, pedig sose kaptunk eddig még ilyen drága ajándékot. És amikor megkérdeztem hogy én is kaphatok-e majd a szülinapomra, apukám azt mondta hogy elég az a két számítógép. Most ezzel mit csináljak? Szerintetek az nem bunkóság ha kérek egy e-bookot? Nem a legdrágábbra gondoltam, de ez kiegyenlítené, mert én mindig csak könyveket meg max egy egyszerű telefont kaptam, erre most meg a nővérem kap egy saját gépet. Mit gondoltok erről?
2012. szept. 19. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

E-bookot? Nem inkább netbookot? Vagy e-book olvasóra gondolsz?


Amúgy 2 számítógép tényleg bőven elég szerintem.

2012. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Most csak azért akarsz valami drága ajándékot kérni, mert a nővéred azt kapott? Miért nem olyat kérsz, amire tényleg szükséged van? csak ilyen hülyeség miatt jól lehúzni a szülőket? Notebookra gondoltál?
2012. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Örülj ha kapsz valamit, nemhogy még te kérsz vagyonokat! Ha meg már kérsz, akkor kérd azt hogy egy napra legyen együtt a család és csináljatok egy ebédet\vacsorát. Ennél nincs jobb ajándék, de még biztos fiatal vagy hogy megértsd.
2012. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
E-book olvasóra gondoltam. És azért nem elég a két gép, mert az egyik a tesómé, a másik meg főleg apukámé, mivel éjjel nappal dolgozik, itthon is. És amúgy meg hasznos lenne, mivel én állandóan olvasok, nem is értem hogy miért ő kap gépet, amikor sík hülye, én meg mindig jó tanuló voltam.
2012. szept. 19. 20:13
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha állandóan olvasol, miért nem könyvet kérsz?
2012. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Gondolom azért, mert az ebook-olvasó hiába 30-40 ezer ft, ingyen letölthet rá több tízezer könyvet.

Egy könyv önmagában legalább 3-4ezer.

Tudom, hogy más a könyv érzése, de anyagilag sokkal jobban jár az ember egy ebook-olvasóval.

2012. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én a helyedben értelmesebb dolgot kérnék ennyi pénzért
2012. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Például mit?
2012. szept. 19. 20:37
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha a szüleid vették, jogos a kérésed, hogy neked is legyen.

Nem igazságos csak az egyiknek venni. Követelőzni most viszont nem szép dolog, várj, míg te is 16 leszel, és akkor kérdezz rá, ezek nem kis pénzek.

2012. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ilyen, ha idősebb a testvéred. Nálunk egyszer egy évben a bátyám számítógépet kapott. Én egy kirándulást Tatán.


De persze nem szabad telhetetlennek lenni.

2012. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!