Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Kinek hogy esne, ha a szulinap...

Kinek hogy esne, ha a szulinapjan nem kapna szulinapi tortat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 23:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
78%
Manapság nagyon sok gyerek sem kap szülinapi tortát, te felnőttként miért nem tudod elfogadni ezt?
2013. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
80%
18 éves korom óta anyum nyúzza a fülem, felnőtt vagyok, had ne kelljen csokitortát sütnie a szülinapomra. Nekem él az anyum és míg ő van addig készíti nekem a párizsikrémmel töltött csokitortámat. Nekem kell. Pedig már betöltöttem a 25-öt.
2013. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
79%

" Nekem kell. "


A muszáj ajándék mindig keserű.

2013. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
93%
Nagyon szomorú,ha egy gyereknek nem adják meg ezt-legalább a szülinapján...-régen az osztályomban is volt ilyen gyerek és mi összeadtuk a hozzávalókat és a tanítónő megsütötte neki a tortát.
2013. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
54%

4


Ma a középosztály-volt középosztály gyerekeinek a 40%-a éhezik, ha mond ez neked valamit.


Nem tudom hol élsz, max. ha a XII, I,II kerületbe akkor esetleg még megértem, de ha más hol akkor ez a hozzászólásod nagyfokú tájékozatlanságot mutat a jelenlegi mai Magyar helyzetről..

2013. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Már sehogy, mert felnőtt vagyok, de gyerekként mindig kaptam.
2013. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim válasza:
80%
Egy piskotás torta zselatinnal meg gyümölccsel, meg rá pár darab gyertya férjen már bele mindenkinek.. Az az 1-2 ezer ft úgyis elmenne másra, de egy évbe szülinapja egyszer van..
2013. jan. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
88%

Soha nem érdekelt. nem a torta teszi szülinappá a szülinapot!

Hanem a család, barátok, a kedvesség, az,hogy egyáltalán felköszöntenek.

Nekem ez is jól esik, az pedig ha kapok valakit valamit amiből látszik a törődés az még tudja fokozni.

2013. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
36%

Köszi a lepontozást, mert nekem születésnaphoz hozzá tartozik a torta. Gyorsan írtam, így a "kell" szót használtam. Tisztába vagyok az árakkal mi mibe kerül, mert saját háztartást vezetek! Születésnapomkor minden évbe hazamegyek anyumékhoz és Ő készíti a tortámat és + egy pezsgőt szoktak venni hozzá.

Nekem ez a csokitorta a kedvencem, anyu próbált másfajtákat csinálni, finomak voltak, de nekem akkor is ez a favorit.

2013. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
39%

# 5/9


Jaj azért akinek nincs 1000-1500Ft-ra tortát sütni az nagyon nem a középosztály. Mindig csak ez a siránkozás, minden hónapban félre tett volna fél kg cukrot, lisztet ami kell aztán meg is van.

2013. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!