Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Kinek hogy esne, ha a szulinap...

Kinek hogy esne, ha a szulinapjan nem kapna szulinapi tortat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 23:28
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
89%
Na, igen, és nem muszáj nagy tortát sütni, lehet egy picit is, vagy ha más nem, néhány szeletet venni egy cukrászdából.
2013. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
89%
Most komolyan, mennyiből tart 4 tojásból piskótát sütni és megkenni lekvárral, vagy pudinggal? Azért nem egy ökör ára... Vagy venni egy szelet tortát, ha egészre nincs pénz. Pár száz forint... Én felnőtt vagyok, úgyhogy én magamnak sütöm a tortámat a férjemmel és a gyerekeimmel, szóval mindig van, nem szentírás, hogy azon a napon, általában hétvégére tesszük, hogy ráérjünk. A gyerekek szülinapját is hétvégén tartjuk, persze felköszöntjük őket hétköznap is, de már előtte néhány nappal megkérdezzük, hogy melyik nap szeretné tartani, szombaton, vagy vasárnap. Akkor sütögetünk, átjönnek a mamáék, játszunk... Szerintem, ha valaki adni akar tortát, az tud is adni, a szülinap nem egy olyan dolog, ami egy hirtelen kiadás, eléggé fix időpontban van, így lehet rá készülni.
2013. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A Tengerész ***** válasza:
Hehe. Torta... Boldog vagyok, ha a gyerekeim egy Emailt küldenek.
2013. febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
92%
A férjem tőlem kapta az első szülinapi tortáját 22 évesen...ő most 42 én 40. Ez családtól is függ szerintem. Nekem mindig volt tortám mióta megszülettem, neki nem. Mi minden évben megtartjuk a szülinapokat, a felnőtteknél is, egy ü. pezsgő kíséretében. De torta mindig van, hogy megünnepeljük a másikat.
2013. febr. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
34-es Ez nagyon szép gesztus...-minden ember megérdemelné,hogy gondoljanak rá legalább ezen a napon.(Tisztában vagyok vele,hogy ez sokaknak nem adatik meg.)
2013. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
0%
pont leszrom van e torta vagy nincs, az év bármelyik napján ehetek ha sütnek , nem? ovis gyerekek lételeme a tóta.
2013. febr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
Nálunk ez nem volt szokás. Én soha nem kaptam tortát, még a 18. szülinapomra sem. Nem vettem zokon, mert soha nem kaptunk. Az öcsémnél 10 évvel vagyok idősebb, ő viszont már kap :)
2013. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Előző, a szüleid nem kezdtek el magyarázkodni, hogy ő miért kap, mikor te soha nem kaptál?

Mert illene valamit hozzáfűzniük a dologhoz.

2013. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
Más annak örül ha van "hol" és kivel ünnepelni.Magyarul örülj hogy ebben az országban van fedél a fejed fölött és van kivel ünnepelni.
2013. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Miért kéne, hogy ez legyen a normális, és ennek kelljen örülni? Attól, hogy másnak szar, legyen nekem is? A szeretteim életét próbálom megszépíteni, és ezt cserében is elvárom. Ez persze nem a tortáról szól most konkrétan, de nálam pl. ez is beletartozik, mert ez a megszokás. Nekem is van fedél a fejem felett, meg vannak szüleim, testvéreim, barátaim, szerelmem. Ez teljesen természetes, átlagos dolog, ettől nem fogok sírvafakadni örömömben.
2013. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!