Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Kinek hogy esne, ha a szulinap...

Kinek hogy esne, ha a szulinapjan nem kapna szulinapi tortat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 23:28
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
engem van úgy h. fel se köszöntenek a családon belül.Nem rossz a kapcsolatunk csak mi nem annyira fejezzük ki az érzéseinket. De mondjuk most kaptam ,de azelőtt nem. NEm kavar fel nekem nem olyan ngay szám a születésnap.
2013. jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim válasza:
Nem örülnék neki, bár már felnőtt vagyok. Viszont én ajándékot már kiskorom óta nem kapok, mert sose kértem. Úgyis 1 évben egyszer van, legalább akkor hadd kapjak tortát.
2013. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Fura. Én legutóbb nem kaptam de egyáltalán nem vettem zokon.
2013. febr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim válasza:

Nekem azért kicsit rosszul esne... Nekem hozzátartozik a szülinaphoz az is. Meg persze a családi összejövetel.

Az előttem kibontakozó vitához... Én még nem találkoztam olyan családdal a környezetemben, ahol a gyerek tortáját ne tudták volna megoldani és közel sem gazdagok vannak a körülöttem. (Pest megyei kisváros, nem budai vonzáskörzet...) Mondjuk alsó középosztály, vagy akár bőven alatta is... (pl. bölcsis fizetésből 2 gyereket egyedül nevelő anyuka) Nem vitatom, vannak sajnos sokan olyan helyzetben is, hogy nem engedhetik meg maguknak, de nem ez az általános sztem.

2013. febr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
24%
nem kaptál tortát hát ez szörnyű dolog de a hágai bíróság az idei évtől már foglalkozik a dologgal mert ez világszerte egyre nagyobb problémát jelent,szerintem fordulj hozzájuk bizalommal biztos hogy kiszabnak valami büntetést
2013. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Már sehogy nem esne, egy ideje nem kérek és kapok tortát születésnapomra.

Gyerekként persze volt. Volt olyan év, hogy nem jutott (van ilyen is, akkor valamiért nem tudták a legjobb indulattal sem összedobni rá a pénzt), de általában igen.

2013. febr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Én akkor lepődnék meg, ha kapnék egy szülinapi tortát, amikor nincs szülinapom.
2013. febr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Sz.rul. De attól függ, mi az oka. Ha a pénztelenség, akkor megérteném, ha pedig annyira kevés a pénz, hogy torta vagy ajándék közül választhatnék, akkor inkább az ajándék kéne, önként lemondanék a tortáról. :)
2013. febr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Engem konkrétan egyáltalán nem érdekel. Sőt még a szülinap sem jelent túl sokat. Max a társaság, ha összejön, de ez is ugyanolyan nap mint a többi.
2013. febr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Nekem a párom cukrász, és még így is előfordul, hogy nem kapok, mert mondjuk fáradt, nincs kedve, elfelejtette, stb. Olyankor készítek vagy veszek magamnak valami finomat. Nem feltétlenül törtát, valamit, amit szeretek. Nálunk nem igazán volt divat se a szülinap, se a névnap, úgyhogy engem nem különösebben érdekel, ha valaki elfelejti, vagy nincs tortám. De biztos rossz lenne, ha pl. a 18. szülinapomig kaptam volna tortát, aztán a 19-en várom, anyum meg közli, hogy felnőtt vagyok, intézzek magamnak. Viszont mivel én hol kaptam, hol nem, örülök neki, ha kapok, de akkor se kenődök el, ha mégsem. Nem számítok rá, hogy kapni fogok, és ha mégis kapok, annak nagyon örülök. 25N
2013. febr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!