Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Miben volt különleges a 40....

Miben volt különleges a 40. születésnapotok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 09:33
 1/4 klopusz ***** válasza:
100%
Párom, csemetéim, szüleim, keresztszüleim és kereszttesóm meglepetésbulit szerveztek. Azt hittem, hogy a kereszttesóm férjének a névnapját megyünk köszönteni párommal (anyuék elvitték a gyerekeket mondván, legyen egy nyugodt napunk), aztán mikor beléptünk a házba, a legkülönbözőbb helyekről (kisszobából, WC-ből, spejzből, kanapé mögül, emeletről lerohanva) előjött az egész csapat. Nagyon jól sikerült meglepniük :-)
2013. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még együtt volt a családom. Mármint anyu és a nővérem is éltek. Ja és végre az volt amit én szerettem volna. Igazi lúdlábtorta, és egy nagyon jó Rejtő könyv. Egy frankó szabadidőruha, s akkor már majd 20 éve halott drága nagyanyám nekem írt meséi. Jövőre, ha megérem 50 leszek. A fejtörést meghagyom másokra.
2013. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
végigbőgtem az egészet. Nem bírom a szülinapokat...
2013. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos semmiben. :(
2013. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!