Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Melyik volt a legemlékezeteseb...

Melyik volt a legemlékezetesebb születésnapotok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 19:20
 1/7 Nosco válasza:
Tavalyi. Amerikában voltam 5 hónapot a nagybátyámnál.
2013. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán az első...
2013. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 4. Akkor kaptam egy plüss nyuszit (még ma is megvan). Ez az egy, amire emlékszem is, még a tavalyira sem emlékszem, nem nagy party, ha karácsony elött 1 nappal van a szülinapod, mert sosem lehet bulid, csak neten köszöntenek meg stb.
2013. máj. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sok volt. Egyiken felsőfokú nyelvvizsgáztam, másikon Pisában voltam (és a család elfelejtette elhozni az ajándékokat :D), megint egy másikat jobbára egy tanárnál töltöttem szerenádon...

tavaly meg elmentünk barátommal a gellérthegyi sziklatemplomba... utána meg olyan rosszul lettem a hőségtől, hogy nagyon rosszul voltam, és egész éjszaka hánytam... ez utóbbit kihagytam volna.

2013. máj. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A 18. szülinapomon elmentünk sátrazni a barátaimmal, voltunk úgy... 15-en... és elcsaltak a sátramtól, hogy gyorsan teletömjék lufival, és hát közben elkezdtek pálinkázni, mire visszaértem (1 óra múlva azzal a 2-3 emberrel akik elcsaltak) addigra mindenki pocsolya részeg volt, és a közeli kápolna tövében adta ki magából amit csak lehetett... és hát utána 2 napig senki rá se nézett piára, szóval :D a 18 sznapomon mindenki részeg volt csak én nem. De utána mind elmentünk TCS koncira, és az nagyon jó volt :D Sose felejtem el :)
2013. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A TCS az tankcsapdát jelent?
2013. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A 13.MERT MARI NÉNI TORTÁJA FINOM VOLT
2013. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!