Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Születés napi ajándék viccesen?

Születés napi ajándék viccesen?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek most lesz a születésnapja és arra gondoltam, hogy valami vicceset kellene csinálni de nincs ötletem... Csináltuk már hogy egy nagyon nagy dobozba kapott egy kicsi ajándékot, még a kincskeresés jutott eszembe de azt inkább b tervnek hagynám. Szóval ilyesmi ötleteket várok.

Köszi

17/L



2013. júl. 9. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Rakd össze a kettőt.

Nagy dobozba kissebbet,kissebbet,kissebbet... majd bele egy cetlit,hogy hol van. (pl. virágláda mögött)

Megkeresei,de csak egy cetli van a követhekző helyre elásva egy doboz. Kiássa és egy kis dobozt talál,kinyitja,utána megint cetli amiben egy telefonszám van.

Hívja fel (beépített ember,ismeretlen hangon : Csárli, brávó 6672, csomag a eljuttatva a célszemélyhez, ismétlem a csomag eluttatva a célszemélyhez. *bíííp* lerakja,

Addig valakivel rejtsd el a retiküljében / táskájában (utalj rá valahogy és mindenképp hozzon magával egyet) Persze ha belefér.


Remélem jó ötletet adtam. :D

2013. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D
2013. júl. 10. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2013. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!