Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen születésnapi ajándékot...

Milyen születésnapi ajándékot adhatnék egy művész léleknek?

Figyelt kérdés

A barátnőm most lesz 18. Eleinte úgy terveztem, hogy készítek neki valamit saját kezűleg, de kifutottam az időből, hisz 2 nap alatt már nem igazán tudok neki semmit csinálni. :( Nagyon érdekes személyiség, nem is ismerek hozzáhasonlót. Sokat fest, rajzol, ír imádja a jazz és a swing zenét és nem igazán egy csajos lány.

Szerintetek mit adhatnék neki, aminek örülne is?

Már teljesen tanácstalan vagyok...



2013. nov. 6. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen árban gondolkozol rajta, de vannak jó és kreatív készletek már egész baráti áron:


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az jutott még eszembe, hogy van, amit 2 nap alatt is meg lehet csinálni, sőt! Vehetnél a méretében egy fehér pólót, trikót, sálat, akármit, amit szeret hordani és batikolhatnád neki. Csak ruhafesték kell hozzá, és nagyon szép lesz seperc alatt! Max. egy fél óra az egész, az anyagot több helyen meg kell kötözni, és annyi, meg persze plusz beszerzési idő a ruhafestékre! :) És akkor azt tőled kapta, saját kezüleg készítetted, és abszolút egyedi:


[link]

2013. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami tárgyat vegyél, ami a barátságotok kezdetéhez fűződik. Én pl egy kis lovas plüssnek örülnék amire varrna a legjobb barátnőm olyan pólót aminek a felirata valami jó élményünkre emlékeztet, ilyesmi. Én is művészlélek vagyok, de engem zavar, ha rajzcuccokat kapok ajándékba azóta, mióta a szülinapomra mindenkitől azt kaptam. Jól jön, de sokkal jobb, amikor ránézek egy kis erdőre, amit a barátnőm a kedvenc könyvem alapján csinált vagy a macskás szobrokra amiket a legjobb barátnőmtől kaptam :) Nekem a barátom szülinapjára kéne megvarrnom már azt az arsenalos párnát :) van kicsit több, mint 3 hetem
2013. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vázlatfüzet, sima füzet (valami nagyon igényes borítójú, vagy akár te is készíthetsz, közös képekből pl. borítót rá), amibe tud rajzolni/írni (a füzetfajtától függően :D). Hidd el, ennek mindig tudunk örülni.

Művészlélek 19 éves lány :D

2013. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1-2. válaszoló: a 3-dik ötlet és a batikolás egész jó, még megfontolom!

3.válaszoló: Ez nagyon aranyos tőled, biztos fog neki örülni a barátod. De ami a varrást illeti , őszintén szólva rettentően béna vagyok :D Viszont vmi tárgy még szóba jöhet!

4.válaszoló: A te válaszod a tetszett a leginkább! Nála a füzet, úgyis mindig fogyó eszköz :)!

2013. nov. 6. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!