Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adnátok szülinapi ajándékk...

Mit adnátok szülinapi ajándékként egy 9 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm nemsokára 9 éves lesz és nem tudom mit adhatnék neki ajándékba. Esetleg rajzötleteket is szívesen fogadok. És persze nem ilyen "hú de drága" cuccokra gondoltam, hanem ilyen kis apróságokra. :)
2014. jún. 18. 18:43
 1/7 anonim válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Én ilyesmiket adnék...

2014. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gyémántlány ***** válasza:

Ha olyan csajos lány, akkor szerintem egy kis nyakláncnak, vagy karkötőnek is örülne, a SIX-ben vannak nagyon cukik.

Azt később is fogja tudni használni :)

2014. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem amiket az első válaszoló linkelt, túl kislányosak.

Maga az ajándék tárgya nem rossz, de a minta, a kivitelezés picit talán túl gyerekes.

Az ilyen napló féle könyvecske nagyon jó ajándék, papírboltban nagyon szépeket lehet kapni, és 2-3 ezerből megúszod. Igaz én idősebb vagyok, de nagyon örülnék egy ilyen ajándéknak, kisebb koromban is imádtam az ilyeneket. Valami igényes, keményfedelű noteszféle szerintem praktikus ajándék, a pigna nature gyárt nagyon szép füzeteket :) Vehetsz hozzá néhány csillámos, színes, illatos tollat és szupi ajándék :))

2014. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon emberfüggő, mi nem ismerjük a lányt. Én pl. az utolsó válaszolóval ellentétben ki nem állhattam, mikor ilyen kis naplószerűségeket kaptam, tollakat stb. Illetve utáltam a rózsaszín csili-vili nagyon lányos cuccokat. Viszont imádtam az állatokat, főleg a tigriseket, úgyhogy pl. egy plüsstigrisnek nagyon tudtam örülni. Meg más plüssnek, én szerettem őket nagyon, rengeteg volt. Barkácsolni, kézműveskedni szerettem még, most is szeretek, szóval ilyeneknek is nagyon örültem. Más meg utálja ezeket.. Szóval egyénfüggő.
2014. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Patkányt. De neki mondd azt hogy kutyakölyök.
2014. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egy büdös nagy pofont
2014. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Füzet. De ne simát hanem egy keményfedelű,spirál,szép borítóju igényes füzettel egy tollkészlettel. De vehetsz neki naplót is. Esetleg könyvet.Ajánlom Leiner Laura könyveit(Bexi-sorozat,Szent Johanna Gimi,Bábel,Akkor szakítsunk)Az ő korosztályának való és szórakoztató. Vagy vegyél neki pénztárcát, irattartót,vagy egy kicsi oldaltáskát. Ha van telefonja akár tokot is vehetsz rá .10/L
2016. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!