Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Páromnak (fiú) a 18. születésn...

Páromnak (fiú) a 18. születésnapjára ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, bögrét, párnát, hasonlókat nem szeretnék venni, az ilyesmiket már kimerítettem ennyi idő alatt..

Kb 7.000 Ft amit rá tudok szánni.

Kaja, sör az lesz, ezeken kívül kell valami maradandó, és lehetőleg egyedi. Várom az ötleteket.



2014. júl. 24. 20:55
 1/6 anonim válasza:
Parfüm
2014. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
magadra egy szexi fehérnemű?
2014. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Másfél éve vagytok együtt, de vadidegenektől vársz valami egyedi ötletet?
2014. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elég kreatív vagy, és párod szereti a kreatív dolgokat, akkor saját kezűleg is készíthetnél valamit. Vagy vegyél neki valamit és gravíroztass bele egy szöveget. De egyébként meg ha ismered eléggé a párodat, akkor tudnod kéne, hogy mit vegyél neki. Másfél év azért elégnek kéne lenni, hogy tudd, hogy mit szeret. Ha van valami hobbija, akkor vegyél neki ebben a témakörben, vagy ha szeret olvasni, akkor könyvet.
2014. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
58%
Fizess neki egy olyan ri.bancot aki las vegasban lakik és 1000 $-t kér óránként
2014. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 17 voltam a pasim 18 lett. :D Meghalt a tengeri malackáért. Így vettem neki malackát ketreccel, szalmával kajával itatóval etető edénynél mindennel egyszóval. 2 éve voltunk együtt akkor. Ha van vmi ilyen vágya akkor vegyél neki ezt, kapott már tőlem pasi halat, volt akinek majdnem vettem pókot csak én félek tőle.. :D
2014. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!