Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a párom születésnap...

Mit vegyek a párom születésnapjára?

Figyelt kérdés
Most lesz a barátom 25 éves és nem tudom, hogy mit adjak a szülinapjára. Hobbija nincsen, így ötletem sincs.

2014. júl. 31. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Az azért szerintem szomorú, hogy nem tudod, hogy mit vegyél. Ismerned kéne, hisz mégis csak a párod Biztosan szeret valamit.

Attól is függ, hogy mennyit szánsz rá. Lehet parfüm, illatszerek, könyv, wellness hétvége, ékszer, gravírozott tárgyak, saját készítésű ajándékok.

2014. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha kevés pénzed van rá, egy jó könyv+ egy ital.

Közös kép bekeretezve + ital.

Kölni, vannak drágábbak és olcsóbbak is.

Ha nagyobb a keret, egy wellnesshétvége teli-találat lehet.

Közös program (vacsi, mozi, színház)

Esetleg egy erotikus társasjáték.

2014. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyszer a páromnak egy nagoyn szép képkertet vettem, amibe a legelső közös képünket raktam bele. Nagyon szépen becsomagoltam, láttam, csalódottt volt, hogy csak egy 10x15 cm-es kép... Aztán mikor ki bontotta a flancos csomagolást, ahogy meglátta a képet, bizony még a könnye is kicsordult a meghatódottságtól.
2014. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha nem tudod mit vegyél, akkor adj neki egy ezrest aztán le van tudva és azt vesz belőle, amit szeretne, ha kell kipótolja
2014. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a 25 év kicsit olyan különlegesnek tűnik, szerintem jó ötlet lehet pl. valami jobb minőségű whisky és egy szivar, de ezt nem árt valami személyes kis aprósággal megbolondítani :)
2014. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!