Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek megfelelő ajándék...

Szerintetek megfelelő ajándék egy 14 éves lányak egy iPad Air?

Figyelt kérdés
Születésnapja lesz.
2014. szept. 27. 12:25
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Nem szeret számítógépezni, így a MacBook kilőve.
2014. szept. 27. 12:42
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki Barbie-t!
2014. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem jó ajándék, biztosan örülni fog neki.
2014. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim válasza:

akárhogy is nézzük, 14 évesen (szerintem) felesleges

inkább talán iPhone, vagy sima egyszerűbb telefon, avagy laptop megteszi..nem mellesleg hasznosabb is

2014. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
100%

Szerintem alapból felesleges dolog egy tablet, főleg egy 14 évesnek. Mit kezd vele? Fotózza magát és feltöltögeti Facebookra a csücsörítős képeit? Meg csak azért hogy Tv előtt ülve is tudjon facebookozni?


De ha mégis vesznek neki, akkor is tök felesleges egy Ipad, feleannyiért is van androidos tablet.


Meg nem tudom mennyire jó ötlet valakit már fiatalkorában rászoktatni hogy ha ajándék akkor legyen drága.

2014. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
80%

Ha sok pénzed van és azt akarod hogy menőzzön és ezentúl kihasználjon...

De készülj fel hogy akkor MAC is kell majd, meg iPhone, meg iPod és sok sok más túlárazott szar.

2014. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim válasza:
79%
Inkább add neki a pénzt, de komolyan, mi a fosnak tablet? 21 éves egyetemistaként nincs rá szükségem , nemhogy egy 14 éves lánynak...
2014. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim válasza:
29%
Biztos örülne neki de szerintem egy samsung androidos tabletért jobban megéri, ennyi pénzért sokkal jobbat veszel mint az IPad. Esetleg fényképezőgép? 100e-ért canon félprofi tükörreflexes bridge gépeket lehet venni.
2014. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Bár számomra nagyon hasznos a tablet, véleményem az, hogy ha nem azért veszed, hogy dolgozzon rajta / olvasson / önmagát képezze, akkor tök fölösleges..


Akkor inkább egy olyan ajándékot keress amivel fejlesztheti is önmagát (14 évesen önmaga megismerésére van nagyobb szüksége a játék helyett), így hacsak nem akarod valami fura tabletes hackerré nevelni a lányt, akkor inkább mást vegyél neki, amit még gyerekként és akár felnőtt korában is hasznosnak tarthat..

2014. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
100%
örülök, hogy ilyen jól megy, hogy 14. születésnapjára iPadot kap a gyerek, de hogy őszinte legyek szerintem is felesleges. Ha ennél jobb ötleted nincsen akkor nem ismered eléggé a lányod és nem tudod minek örülne igazán, ami gond.
2014. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!