Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek megfelelő ajándék...

Szerintetek megfelelő ajándék egy 14 éves lányak egy iPad Air?

Figyelt kérdés
Születésnapja lesz.
2014. szept. 27. 12:25
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:

Ha a 13-4 éves srác tényleg összegyűjtött pénzéből vette, az valamennyire becsülendő, bár arra én is kíváncsi lennék hogy dolgozott meg érte.


Na meg h meg is dolgozott, akkor se engedném szülőként hogy ilyen marhaságra költse (szórja) el a pénzét, főleg ilyen mértékben.

2014. szept. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
38%
Ez nem igaz hogy az apple termékek gagyik,pont,hogy a samsung tabletek bénák,nekem is samsung tabom van és elég gagyi,unokatesómnak ipad-je van és nem béna sött nagyon is jó.
2014. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
0%
az apple-ben csak a nevét fizeted..
2014. okt. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:

"Ez nem igaz hogy az apple termékek gagyik,pont,hogy a samsung tabletek bénák,nekem is samsung tabom van és elég gagyi,unokatesómnak ipad-je van és nem béna sött nagyon is jó."


Kemény érveket hallottunk.

2014. okt. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
0%
Vedd meg neki. Előnyben lesz a többi, vele egyidős gyerekkel szemben. 14 évesen már nem kislány. Ha veszel, szerintem mindenképp minőségit vegyél. A Samsung sosem lesz az Apple versenytársa, a Samsung középkategóriás tableteket gyárt, az Apple egyértelműen csúcskategória. Azt ne hagyd, hogy lenézzen másokat, hogy- e miatt különbnek érezze magát a többieknél. Szerintem, ha nagyon szeretné és vigyázni fog rá, bátran vedd meg! Remélem örülni fog neki.
2014. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

"Előnyben lesz a többi, vele egyidős gyerekkel szemben."


És mégis miért lenne előnyben az a gyerek, akinek ilyen tök fölösleges kütyüi vannak? Oké, esetleg emiatt többen fognak vele "barátkozni", mert ájpad és húdemenő, de ilyen "barátai" inkább ne legyenek.

2014. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 asdasd6 válasza:
én nyáron nem a fb meg a tv előtt ültem hanem meggyet szedtem mentem szüleimmel és úgy gyűjtödtem össze
2014. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Nos hogy véleményt alkosson valaki az Apple termékekről, ahhoz tudnia kellene, hogy echte mire való az. Aztán majd a Samsungról is mesélek...

Az Apple leghíresebb alapítója, főmarketingese("tervezőfőnök") ugye Steve Jobs volt, akinek a hagyatéka az Ipad is többek között. Konkrétan ő találta fel az egész tabletipart, te nem adnád drágán a versenyképes találmányodat, amit bárki megvesz jobb gazdaságú országokban, ahol két év előfizetéssel egy Iphone 4 5 dollár körül van, és az előfizetés sem olyan drága, tehát az egész sokkal olcsóbb. Emellett ott van a remekül optimalizál IOS, a hasznos appok... Ezzel akarna versenyre kelni a Samsung egy tákolmánnyal, ami akad, szaggat, Androiddal, amit százféle eszközre adnak ki és az IOS-hez képest egy kiforratlan vacak. Mondjuk ha szeret olvasni nagyon jó egy Amazon Kindle, én is már a kétszeres árát hoztam vissza vele. Visszatérve az Ipad-re én a kis keze miatt inkább egy Mini 2-őt vennék. Ja, és a desingről még nem is beszéltünk. Meg mi az, hogy ott villog a barátainak? Ez nem valami szar okostelefon, hogy "NÉÉÉÉÉÉZZÉTEK" ezzel tudom lefényképezni magam, de jó...

Tehát ha normális a lányod akkor megbecsüli, én sem törtem el eddig sem monitort, sem gépet, sem e-book olvasót, úgyhogy ha a lányod kellően normális ez is megmarad szervíz nélkül. Egy 14 éves srác véleménykifejtése.

Ja és a konklúzió: ha nem szeretne vele programot írni, akkor én egy Ipad mini 2-őt vennék, ha csak facebookozna vele , akkor egy jó okostelefont lehet venni már feleannyiért is. Én azért megkérdezném róla...

2014. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!